šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Už laimėtą milijoną duos į teismą
tiesa.com

Jauniausia „Euromillions“ didžiojo prizo laimėtoja Jungtinėje Karalystėje ketina bylinėtis su loterijos organizatoriais, kuriuos kaltina sugriovus gyvenimą, nes leido žaisti nepilnametei.

Edinburghe gyvenanti Jane Parke prieš ketverius metus laimėjo milijoną svarų sterlingų, tačiau šis prizas jai laimės neatnešė, priešingai – sugriovė gyvenimą.

„Tikėjausi, kad po laimėjimo gyvenimas bus 10 kartų geresnis, bet jis pavirto į 10 kartų baisesnį. Niekas manęs nesupranta – visi tik galvoja, kaip jiems būtų gera atsidurti mano vietoje, tačiau jie nesuvokia, kokį stresą aš patiriu. Gyvenimas būtų žymiai paprastesnis, jeigu to laimėjimo nebūtų buvę.

Nuo manęs nusisuko draugai, jaučiuosi izoliuota, atrodo, kad man ne 21, o 40 metų.

Loterijos organizatoriai turėtų apsaugoti nepilnamečius nuo tokių didelių laimėjimų“, – sakė 21 metų mergina, iš kurios nepažįstamieji „Facebook“ nuolat kaulija pinigų.

Ji kaltina loteriją organizuojančią kompaniją „Camelot“ aplaidumu ir ketina dėl to bylinėtis su ja teisme. Pagrindinis J. Park argumentas – amžiaus, nuo kurio galima dalyvauti tokius didelius prizus siūlančiame žaidime, limitas. Dabar JK jame žaisti galima sulaukus 16-os.

„Dabartinis amžiaus limitas yra gerokai per mažas. Reikėtų leisti žaisti sulaukus bent 18-os“, – svarsto mergina.

J. Park sakė anksčiau tik skaičiusi, kaip didžiuliai laimėjimai sugriauna žmonių gyvenimus, o dabar tai pajuto savo kailiu. Ji taip pat nusivylė loterijos organizatorių pasiūlytu finansiniu patarėju, mat šis su ja kalbėjęs tarsi su investuotoju, tad specialistą buvo sudėtinga suprasti.

„Camelot“ atstovas spaudai „The Independent“ patvirtino, kad Jane buvo suteikta visa reikiama pagalba – merginą aplankė ne tik finansinius ir teisinius reikalus išmanantis specialistas, bet ir panašaus amžiaus asmuo, anksčiau taip pat laimėjęs stambią sumą, kuris dalijosi savo patirtimi.

„Kompanija prisiima atsakomybę rūpintis stambių sumų laimėtojais ir yra pasiryžusi suteikti pagalbą tiek laiko, kiek reikės.

Dėl amžiaus limito reikėtų kreiptis ne į mus, o į parlamentą – tai jo atsakomybė“, – informavo loterijos organizatorius.

BBC paskelbė gėdingą žinią apie Lietuvą

2017 02 13 07:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt