šeštadienis, spalio 31 d.
Užmirštas palėpės kambarys virto įspūdinga darbo ir poilsio erdve
Alfa.lt

Šį kartą TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ lankysis pas jauną šeimą – Laimoną, Simoną ir mažąjį Augustą. Šeima neseniai įsikūrė naujuose namuose, kuriuose iki pilnos laimės jiems trūksta tik darbo ir poilsio erdvės palėpės kambaryje.

Pora pasakoja, kad pats likimas juos suvedė ir jų istorija vystėsi žaibišku greičiu – vasarį susipažino, o gegužę jau nusipirko bendrus namus. „Pats likimas pastūmėjo mus link susipažinimo. Aš turėjau išvažiuoti pas savo tėvus, Simona – pas savo, bet taip nutiko, kad vasario 14-osios vakarą abu atsidūrėme mieste ir susipažinome. Meilė buvo iš pirmo žvilgsnio“, – pažinties istoriją pasakojo Laimonas.

„Šokėjas iš jo nekoks, bet iškart pajutau, kad tai mano žmogus. Po kelių dienų paskambinau mamai ir pasakiau, kad sutikau vyrą, už kurio ištekėsiu. Iš pradžių visi juokėsi, bet nuojauta manęs neapgavo“, – prisiminimais pasidalino Simona.

Jauna šeima su sūneliu įsikūrė naujuose gražiuose namuose. Vis tik viena erdvė čia liko pamiršta – palėpė. Joje šeima norėtų įsirengti erdvę darbui ir poilsiui.

„Kadangi tai buvo ne pirmo būtinumo erdvė, galvojom, kad ateis laikas ir susitvarkysim ją. Tačiau kovo mėnesį, kai atėjo karantinas ir tėtis liko dirbti namie, jos labai prireikė. Dabar tėtis namuose neturi normalios darbo vietos“, – pasakojo Simona.

Iki šiol darbo stalą Laimonui atstojo lyginimo lenta. Jis sako, kad jam darbo kambaryje reikėtų ne tik stalo, bet ir vietos dokumentams tvarkingai susidėti, ir spausdintuvą laikyti. Negana to, čia šeima nori užsiimti savo hobiais: Laimonas groti Gitara, o Simona skaityti.

Šeimos norus įgyvendinti padės interjero dizainerė Birutė. Trys pagrindiniai uždaviniai, kuriuos ji sau išsikėlė kurdama šį interjerą: patogi darbo vieta, atsipalaiduoti leidžianti poilsio zona ir jas apjungiantis sprendimas daiktams laikyti. Papildomas jai tekęs iššūkis – nestandartinė palėpės erdvė su nuožulniomis lubomis.

Kaip Birutei tai pavyks įgyvendinti, žiūrėkite laidoje „Namų idėja su IKEA“ jau šį penktadienį 17:55 per TV3!

2020 10 08 15:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt