šeštadienis, gruodžio 4 d.
V. Genytė: sūnus yra mano gyvenimo vedlys
Pranešimas spaudai
Fotobankas
Vaida Genytė

Šį šeštadienio vakarą 19.30 val. scenos karalienė Vaida Genytė atsiskleis dar nematytame amplua - su sūnumi Ainiumi dalyvaus azartiškame ir nenuspėjamame BTV žaidime „Protas ir jėga“.

„Daug kur mus kartu yra kvietę dalyvauti: ir dainuoti, ir žaisti, bet Ainius nesutikdavo. Televizija ir pramogos ne jam. Jis – perfekcionistas, nesiima to, kam negali atsiduosi visa širdim. Jis mielai leidžia laiką sportuodamas arba prie knygų. Ir šį kartą nebuvo lengva jį įkalbėti. Labai džiaugiausi, kai sutiko dalyvaut žaidime“, – sakė ji.

Šeštadienį Vaida žengs į Dalios Belickaitės užduočių aikštelę, o sūnui Ainiui teks pasitikrinti žinias su Rolandu Mackevičiumi.

„Aš busiu atsakinga už sportą, o Ainius – už protą. Aš juo besąlygiškai pasitikiu. Jis – dvyliktokas, tikrai daug mokosi ir daugiau už mane žino“, – pasididžiavimo neslėps scenos diva.

„Palyginus su tuo, kaip mama atrodo ir kiek ji sportuoja, sakyčiau, kad figūra jai tikrai Dievo duota“, – juokaudamas apie mamos galimybes sportinėse užduotyse kalbės Vaidos sūnus Ainius.

Vaidos ir Ainiaus tandemas susitiks su naujai iškeptais sužadėtinais – aktore ir dainininke Austėja Lukaite ir jos antrąja puse, vienu stilingiausiu Lietuvos vyrų – Pauliumi Stumbra. Taip pat jiems teks susigrumti su psichologe Rūta Naugžemyte ir jos bičiuliu paramediku Dmitrijumi Zavadsku.

Ilgus metus po visą Lietuvą su koncertais keliaujanti scenos karalienė Vaida Genytė šiais metais metė sau dar vieną iššūkį – po ilgų bandymų pagaliau išlaikė vairavimo egzaminus ir įgijo teisę vairuoti.

„Nusibodo visą laiką prašinėt, kad vyras nuvežtų į koncertą. O ir šiaip kasdieniame gyvenime tapo kur kas lengviau planuoti darbus ir susitikimus, kai tapau nepriklausoma. Mokėmės kartu su sūnumi, egzaminus kartu laikėm. Aš ilgą laiką vis bandydavau perkąsti teoriją, bet ten viskas taip sudėtinga, tikslu ir neįdomu, kad pabandydavau ir mesdavau. Karantinas uždarė mane namuose ir pasiryžau. Nebuvo lengva, bet verta. Dabar vairuoju su didžiausiu džiaugsmu, vasarą Lietuvą skersai išilgai išmaišiau su koncertais. Vyras ta proga padovanojo naują automobilį, esu labai atidi ir atsakinga vairuotoja. Visiems sakau, kad niekada ne per vėlu mokytis naujų dalykų. Kaip mano dainoj: skrydis prieš akis“, – įspūdžiais dalinosi Vaida Genytė.

2021 10 16 19:19
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt