pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
V. ir D. Beckhamų sūnus Brooklynas metė mokslus
tiesa.com

Vyriausias Davido ir Victorios Beckhamų sūnus Brooklynas sustabdė mokslus prestižiniame Niujorke įsikūrusiame universitete. Fotografiją Parsons dizaino mokykloje studijavęs vaikinas joje išbuvo tik metus.

Kaip teigė portalas Mirror.co.uk, į gimtąją Jungtinę Karalystę grįžęs Brooklynas visą savo dėmesį ir laiką skirs fotografijos praktikoms. Rudenį jis pradės darbuotis su žinomu šalies fotografu, tačiau neatskleidžiama, kokiu tiksliai.

Ne paslaptis, kad Beckhamų šeima yra be galo artima. Vaikinas neslėpė ir to, kad jis, studijuodamas už Atlanto, labai pasiilgdavo savo brolių ir sesers bei tėvų. Savo socialinio tinklo paskyroje Brooklynas dažnai dalijasi šeimos narių fotografijomis, šalia kurių palieka įrašą, kad jų be galo ilgisi.

[IN=https://www.instagram.com/p/BlU4efPDMLv/?taken-by=brooklynbeckham]

Vos tik apsigyveno aukštosios mokyklos bendrabutyje, jaunas vaikinas instagrame paviešino vaizdo įrašą, kuriame įamžinti linksmai dainuojantys jo draugai. „Ilgiuosi Anglijos“, – rašė B. Beckhamas.

Namų ilgesį sumažinti bandė ir Brooklyno mama Victoria. Ji savo sūnui atsiuntė krūvą brolių Romeo (15) ir Cruzo (13) bei sesers Harper (7) nuotraukų. Kiekvienas jų ant fotografijos paliko po žinutę.

[IN=https://www.instagram.com/p/BkH2Y8bDrtI/?taken-by=brooklynbeckham] 

[IN=https://www.instagram.com/p/BhroR8TD15S/?taken-by=brooklynbeckham]

Nors Niujorke įdomus gyvenimas, Brooklynas dažnai lankydavosi Anglijoje, nustebindavo šeimą netikėtais vizitais ypatingomis progomis, tokiomis kaip Motinos diena, brolių gimtadieniai. Vyriausiąjį sūnų JAV lankė ir Victoria su Davidu.

Karštas vasaros dienas šeima leidžia kartu. Šiuo metu visi kartu ilsisi Juodkalnijoje.

Šaltinis: Alfa.lt

2018 07 24 08:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt