šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
V. Mačiulis pasidalijo A. ir I. Sabonių vestuvių prisiminimais: liudininkais buvo net keli tūkstančiai žmonių
Alfa.lt

Žurnalistas Vidas Mačiulis antradienį pasidalijo 1990-ųjų birželio 15-ąją užfiksuotų Arvydo ir Ingridos Sabonių vestuvių akimirkomis. 

Perlinių vestuvių sukakties proga V. Mačiulis išskirtiniais kadrais pasidalijo feisbuke ir pasakojo, kad ši diena daugeliui įsiminė ilgam. 

„Pasidžiaukime: Ingridos ir Arvydo Sabonių – perlinių vestuvių sukaktis! 1990-ųjų birželio 15-ąją Rotušės aikštėje buvo tai, ko dar nematė ir daugiau neišvys ne tik Kaunas, bet ir visa Lietuva. Ingridos Mikelionytės ir Arvydo Sabonio santuokos liudininkais buvo net keli tūkstančiai žmonių.

Ir aš tenai buvau, viską mačiau, mano TV laidos operatoriai nufilmavo, o „Kauno dienos“ fotoreporteris Edmundas Katinas nufotografavo. Kolega ir mane įamžino, kai abu jaunieji, sumainę aukso žiedus, davė salėje išskirtinį interviu programai „Sekmadienio rytą“. Viskas – lyg vakar, nors prabėgo net 30 metų... Kai iš už Atlanto grįš Domantas, gal pavyks su visa gausia Sabonių šeima kartu peržiūrėti 1999-ųjų vestuvių video archyvą ir pasidalinti prisiminimais? Su gražiu ir prasmingu vedybų jubiliejumi, Ingrida ir Arvydai! Būkit visi sveiki ir laimingi“, – rašė V. Mačiulis.

2020 06 17 12:28
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt