pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
V. Matijošaitis pravėrė savo naujų rūmų duris
tiesa.com
Visvaldas Matijošaitis

Kauno miesto meras ir vienas turtingiausių žmonių Lietuvoje Visvaldas Matijošaitis LNK televizijos laidos „KK2“ žurnalistams pravers savo naujo prabangaus dvaro Kačiūniškėse duris. Rūmų plotas – 9840 kvadratinių metrų, juose yra net trylika kambarių ir penki vonios kambariai.

„Jokios tematikos nedarėme, kūrėme, kad atitiktų seno dvaro dvasią“, – šį trečiadienio vakarą laidoje „KK2“ kalbės V. Matijošaitis.

Rūmai buvo pastatyti 1929-aisiais, čia gyveno vienuolės, o iš jų celių meras įrengė 13 kambarių ir juos dekoravo auksu.

Pro Visvaldo ir Loretos langą atsiveria pasakiškas vaizdas. Visvaldas pasakos, kad būtent dėl šio vaizdo čia ir įsirengė kambarį. Kauno meras laidoje taip pat kalbės, kad daugelį įrengimo darbų prižiūrėjo jo mylimoji Loreta.

Rūmų kieme stovi ir namas svečiams. „Čia kai atvažiuos daugiau draugų, pastatysim stalą ir gersim šampaną“, – džiaugiasi V. Matijošaitis.

Dvare Visvaldas su Loreta dar negyvena, šiuo metu vyksta paskutiniai įrengimo darbai – statomos sofos, foteliai, kiti baldai. Kai tik jie bus baigti, Kauno meras kartu su savo mylimąja čia persikels gyventi. Anot Visvaldo, nuo Kačiūniškių iki darbo yra toks pat atstumas, kaip nuo jo dabartinių namų Vičiūnuose.

„Tik prisiregistruoti čia negalėsiu, nes Kauno meras negali gyventi Kauno rajone, bet, kai sujungs Kauną su Kauno rajonu, tada bus ir čia galima prisiregistruoti“, – laidoje „KK2“ kalbės V. Matijošaitis.

Jis atviraus, kad viskas kainavo daugiau, negu planavo, ir net šiek tiek gailisi šio savo pirkinio: „Atvirai – gailiuosi, nes padarėm klaidų. Ir kainuoja viskas visada brangiau, beveik dvigubai, negu planuoji.“

Visą reportažą žiūrėkite šiandien 19.30 val. laidoje „KK2“ per LNK.

2019 09 18 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt