pirmadienis, gegužės 10 d.
V. Petersons CYBERPUNK 2077 žaidimo gerbėjams pristato _eurovizinę_ staigmeną
Alfa.lt

Eurovizijos finalininkas Voldemars Petersons su savo grupe laikosi duoto pažado ir periodiškai paleidžią vis po naują Never Fall For You Again dainos versiją. Šį kart jie nusikėlė į ateitį, į jaunimo pamėgto žaidimo CYBERPUNK 2077 erdvę.

Tik nurimus Eurovizijos atrankų aistroms, atlikėjas su grupe kibo į kūrybinius darbus.

“Tempas toks didelis, kad jau pasimetu tarp visų savo kūriamų ir įrašinėjamų dainų. Vis prisimenu, kad tas ar kitas kūrinys liko šešėlyje ir reikalauja užbaigimo, o juk joms dar reikia ir klipus nufilmuoti. Su grupe The BreakHearters mes jau ir savo debiutinį koncertą spėjom atgroti DRIVE-IN-VIBE-IN renginyje. Buvo labai nepakartojamas jausmas dainuoti “automobiliams” “, - šypteli Voldemars.

Dainų kūrėjas ir atlikėjas prisipažino, kad yra didžiulis kompiuterinių žaidimų mėgėjas. Kai būdavo daug laisvo laiko, prie žaidimų jis praleisdavo net ir po 10 val. per dieną. Šiuo metu pirmoje eilėje kūryba, tad dulkes nuo žaidimų jis nuvalys dar negreit. Tačiau net kai nelieka laiko taip mėgiamiems žaidimams, juos puikiausiai galima susieti ir muzikine veikla.

Grupės gitaristas ir puikus prodiuseris Giedrius Balčiūnas (Mr. Jumbo) dievina Synth Wave muzikinį skambesį. Prieš kurį laiką, tame stiliuje, jis suaranžavo Voldemars eurovizinę dainą NEVER FALL FOR YOU AGAIN kuri nusėdo į stalčių. Visai neseniai, kai kompiuterinių žaidimų rinką pasiekė ilgai visų lauktas žaidimas CYBERPUNK 2077, Voldemars neiškentė ir nutarė jį išbandyti. Jis jau buvo girdėjęs, kad pirmasis žaidimo leidimas kiek nepavykęs dėl nestabilaus veikimo ir daugybės klaidų, tačiau kol neįsitikini pats, negali to patvirtinti.

“Labai mėgstu atviro pasaulio ir RPG tipo žaidimus, tad CYBERPUNK 2077 patraukė mano dėmesį, tačiau įsijungus jį buvo ganėtinai sunku žaisti, o ir klaidos akis rėžė. Nutariau nebesivarginti ir palaukti kol jis bus geriau optimizuotas. O tuo tarpu pasitarę su grupe nusprendėm nufilmuoti smagų klipą šio žaidimo atmosferoje”, - dalinosi atlikėjas.

Klipo filmavimo dieną nebuvo apsieita ir be incidentų, gitaristas Mr. Jumbo skubėjo iš namų į filmavimą ir bėgant laiptais stipriai pasitempė kojos raiščius, tačiau nepasidavė ir kantriai su atsidavimu atlaikė visą kūrybinį procesą, po kurio jau nesugebėdamas iškęsti skausmo, nuvyko į traumatologinį ir gerą mėnesį gydėsi namie.

2021 04 15 11:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt