pirmadienis, birželio 1 d.
V. Siegel: nei žmona, nei vaikai nesustabdys vyro nuo neištikimybės
Alfa.lt

„Man labai svarbu būti finansiškai nepriklausomai, visada stengiausi užsidirbti pati ir būti savarankiška, turėti savo veiklų, kad išlikčiau įdomi vyrui. Nei žmona, nei vaikai nesustabdys vyro nuo neištikimybės“, – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pasakos nuomonės formuotoja, internetinės parduotuvės dresslikevs įkūrėja Viktorija Siegel. Moteris jau kelerius metus susižadėjusi su verslininku Danieliumi Bunkumi.

Laidoje, kurioje skambės ne viena verta knygos meilės istorija, Viktorija atviraus, kad 18–os metų skirtumas tarp jos ir sužadėtinio ir dukrytės tėvo Danieliaus, bei prieš tai buvusios jo santuokos nebuvo kliūtis meilei ir santykiams. „Mano mama skyrėsi tris kartus, todėl suprantu žmones, kuriems gali nepasisekti asmeniniuose santykiuose...“, – pasakos V. Siegel.

Tuo metu kita laidos herojė, grožio srityje dirbanti Evelina Sandanavičiutė papasakos meilės istoriją it iš kino filmo. Mergina, sužinojusi, kad jos mylimasis neištikimas, pakvietė į susitikimą jo meilužę, ir pasitiko drauge su ja į namus grįžusį dvigubą gyvenimą gyvenusį vaikiną. „Mylimo vyro neištikimybė atvėrė man akis. Joks vyras nevertas moters aukos. Moteriai svarbiausia turi būti pirmiausia ji pati, o jau po to visa kita“, – sakys Evelina.

„Aš gyvenau jo gyvenimą“, – prisipažins dainininkė sako Gabrielė Rutkauskienė – Vasha. Moters santuoka su krepšininku Renaldu truko vos metus. Dabar Gabrielė gyvena viena su 3–ejų dukra. Moteris priims jai mestą iššūkį laidoje, ir paleis tortą į vaikiną, sutikusį priimti savotišką atpildą už visas pasaulio vyrų nuodėmes.

„Maksimalus amžiaus skirtumas tarp vyro ir moters turėtų būti ne daugiau nei 8–eri metai. Kuo vyras vyresnis, tuo jo mylėjimo laikas su kiekviena moterimi – trumpesnis“, – šiuos ir dar daugiau patarimų pažers santykių ekspertas Darius Ražauskas.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., per LNK.

2020 04 30 15:34
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt