antradienis, spalio 20 d.
V. Siegel: po skyrybų Danieliui palikau savo verslą
Alfa.lt

„Aš jam palikau savo verslą. Norėjau ramiai gyventi, o išsiskyrus ir bendraujant dėl verslo, nuolatos sulaukdavau įkandimų iš jo pusės“, – jau šį ketvirtadienio vakarą 20 val. naujoje LNK pokalbių laidoje „Bučiuoju. Rūta“ prisipažins viena populiariausių nuomonių formuotojų Viktorija Siegel.

Šią vasarą 25-erių metų socialinių tinklų žvaigždė Viktorija Siegel išsiskyrė su sužadėtiniu ir dukters tėvu, verslininku Danieliumi Bunkumi. Kartu pora buvo sukūrusi sėkmingą verslą, internetinę parduotuvę. Tiesa, po skyrybų griuvo ir jis. Buvusiam sužadėtiniui palikusi kartu kurtą verslą, Viktorija per mėnesį sugebėjo įkurti naują.

Tuo metu 37-erių buvęs modelis, internetinio butiko „Aistishka“ įkūrėja Aistė Andrijauskaitė neslėps, kad norėtų ištekėti ir susilaukti dar 2 vaikų. Moteris pasakos, kad svajojo apie vestuves, laukė jų, tačiau taip ir nesulaukė.

„Buvusiam vyrui Nerijui esu dėkinga už tai, kad po santykių su juo tapau tobula moterimi!“, – laidoje teigs kita žinoma moteris, dainininkė Vilija Pilibaitytė – Mia.

Per interviu su laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūte prieš metus mirusio milijonieriaus Raimondo Karpavičiaus sūnus Rokas Karpavičius pasakos, kaip buvo pasinaudota jo tėvo bejėgiškumu ir užvaldytas šeimos turtas.

„Tai nebuvo meilė, tai buvo verslo planas“, – įsitikinęs Rokas Karpavičius, užginčijęs tėvo testamentą, kuriuo jis visą, daugiau nei 100 milijono vertės turtą, paliko naujai žmonai ir broliui.

Nauja pokalbių laida „Bučiuoju. Rūta“ – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

2020 09 17 14:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt