trečiadienis, rugsėjo 23 d.
V. Tarasovienė atskleidė, koks vyro įprotis ją erzina labiausiai
tiesa.com
Žygimantas Gedvila
Vilius ir Violeta Tarasovai su dukrele

Šio pirmadienio pavakarę, 17.30 val., naujoje LNK laidoje „VIDO VIDeO“ žinomos Lietuvos poros aiškinsis, kaip gerai pažįsta savo antrąsias puses.

Studijos svečiai – dainininkai Vilius ir Violeta Tarasovai, aktorius Leonardas Pobedonoscevas su žmona Ieva Šabane bei renginių vedėjas Dainius Palivonas su žmona Svetlana – vienas kitam išdrįso pasakyti tai, kas juos labiausiai erzina namuose.

I. Šabanė atskleidė, kad ją iš proto varo vyro įprotis visur tampytis savo kuprinę, kurioje – kone visas jo gyvenimas. „Kaip mažas vaikas jis amžinai vaikšto su kuprine. Kuprinėje yra viskas, ką galima įsivaizduoti: adatos, vaistai, įvairūs laidai, maistas ir t. t. Grįžęs namo, Leo tą kuprinę nutrenkia bet kur – ant sofos, ant grindų – kaip amžinas studentas“, – pasakojo Ieva.

S. Palivonė kaip labiausiai erzinantį vyro įprotį įvardijo vėlavimą ir sėdėjimą prie kompiuterio. „Jis iki paskutinės minutės sėdi prie kompiuterio. Jam visada reikia visus pasveikinti, visiems atrašyti. Jo dešimt minučių dažniausiai tampa pusvalandžiu, todėl visuomet pridedu papildomą valandą, kai turime pasirodyti vienoje ar kitoje vietoje“, – sakė Svetlana.

Violeta Tarasovienė papasakojo, kad ją labiausiai erzina išmėtyti vyro daiktai. „Viliui mūsų svetainės kėdės atstoja spintą. Jis turi drabužius, su kuriais veda šunį, tai tie drabužiai ant kėdžių, kaip ir jo sporto apranga. Namie ant veidrodžių visada randu dantų pastos. Neprisipažįsta, kas iš namiškių tai padarė, o aš turiu tvarkyti. Labiausiai nustebina, kai Vilius iš indaplovės išima indus ar į rankas paima dulkių siurblį. Tai yra kosmosas“, – atviravo žinoma dainininkė.

Ko Vilius Tarasovas nedrįsta pasakyti Violetai, ko namuose labiausiai trūksta D. Palivonui ir kokia moteriška žmonos silpnybė labiausiai erzina L. Pobedonoscevą? Nuotaikinga ir netikėta žinomų porų akistata – šią pirmadienio pavakarę, 17.30 val., laidoje „VIDO VIDeO“ per LNK.

2019 10 14 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt