antradienis, sausio 26 d.
V. Uspaskich prabilo apie sirgimą koronavirusu, vaikus ir naują verslą Tailande
Alfa.lt

Politiko ir verslininko Viktoro Uspaskich gyvenimą pastaruoju metu gaubė paslaptys. Iškart po rinkimų jis dingo kaip į vandenį, nedalino jokių komentarų, o po geros savaitės atsiradęs viešumoje kartkartėmis įtartinai sukosėdavo... Ar jis sirgo COVID -19? Virusu, kurį, anot jo paties, galėtų suvalgyti? Ar įmanoma, kad sirgdamas lankėsi viešuose renginiuose ir netgi užkrėtė žurnalistą Andrių Tapiną?

„Gal jis mane užkrėtė, gal aš jį“, - šį vakarą 19.30 LNK laidoje „KK2 penktadienis“ V.Uspaskich pagaliau papasakos, kas jam buvo nutikę iš tikrųjų ir ar jis vis dar nebijo pavojingojo viruso.

V. Uspaskich pirmą kartą prabils ir apie savo asmeninį gyvenimą. Mat pastaruoju metu sparčiai sklido gandai, kad politikas su mylimąja susilaukė kūdikio.

„Kiek yra vaikų, visais pasirūpinu. Myliu vaikus, mėgstu vaikus ir džiaugiuosi, kad Dievas manęs neaplenkė. Ir suteikė man tokį džiaugsmą. Nieko neneigiu. Paaugs vaikai, patys apie save pasakys“,- „KK2 penktadienyje“ pasakos atvirai pasakos žinomas politikas. Jis taip pat tvirtins: tapti tėvu tikrai ne per vėlu, nes atsisakęs alkoholio, pradėjęs sveikai maitintis jis jaučiasi esąs ne daugiau nei 35-erių.

A. Guogos pažadui, kad kiekvienam gimusiam vaikui būtų skiriama 10 000 eurų, jis neprieštarauja, bet „jeigu reikia paskatinti ir jei tie 10 000 paskatins gimstamumą, tai ir 20 000 reikia mokėti, bet manęs skatinti daryti vaikų nereikia“. Tiesa, politikas kiek paslaptingesnis taps tada, kai „KK2 penktadienio“ vedėjas D. Ramonas jį prirems kitu klausimu: ar tiesa, kad V.Uspaskich vieną kūdikį jau turi, o dar vienas – pakeliui?

Populiariojoje LNK laidoje Viktoras prisipažins ir apie tai, kad labai greitai Lietuvoje jo nebematysime. Jis iškeliauja į Tailandą, kuriame atšvęs Naujuosius metus ir toliau plėtos naują verslą. „Aš ten investavau, apie 70 apartamentų turiu. Dalis veikia, dalyje užbaiginėjama statyba“, - pasakojo V. Upaskich.

Politikas buvo tiesiog išmuštas iš vėžių, kai scenoje pasirodė grupė „Krystal“. Išvydęs jos lyderę Kristiną Ivanovą, Uspaskich pametė galvą. „Kristina yra tokia seksi.... Jei būtume dviese, aš jai daugiau pasakyčiau... Gal ir nueisime pavakarieniauti, jei Kristina sutiks“, - šį vakarą 19.30 LNK eteryje liesis komplimentai. Ką į juos atsakys pati Kristina?

Intriguojantys pokalbiai ir atviros herojų išpažintys – jau šį vakarą 19.30 per LNK laidoje „KK2 penktadienis“!

2020 11 27 14:56
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt