trečiadienis, liepos 15 d.
Vaikulė: už šlovę sumokėjau per brangiai!
tiesa.com

„Šeimai reikia laiko, vaikams reikia laiko, draugams reikia laiko, o aš laiko niekada neturėjau, nes man reikėjo dainuoti“, – jau TV3 laidai „Gyvenimas yra gražus” atvirai prisipažino estrados primadona Laima Vaikulė.

Dainininkė filmavimo grupę iš Lietuvos pasikvietė į įspūdingus savo namus Jūrmaloje. Porą valandų trukusio filmavimo metu 56-erių žvaigždė ne tik aprodė savo namus, užsienio žurnalistų neretai vadinamus ledo rūmais, bet ir ryžosi itin asmeniškam pokalbiui.

 
„Mums pasisekė, kad Laima šįsyk buvo tikrai geros nuotaikos, turėjo laiko ir noro bendrauti, tad interviu nufilmavom tikrai atvirą“, – džiaugiasi parsivežta iš Latvijos medžiaga laidos prodiuseris Edvardas Žičkus.
L. Vaikulės žvaigdžė itin ryškiai sužibo 1985-aisiais, nuo to laiko ji pelnė daugybę buvusios Tarybų Sąjungos ir Europos muzikos apdovanojimų, sudainavo su būriu ryškiausių žvaigždžių ir ilgam įsitvirtino geriausių iš geriausių dainininkų olimpe. Nors atlikėja turi prabangius būstus Jūrmaloje ir Maskvoje, daug laiko praleidžia mėgaudamasi Majamio saule, mėgsta brangius automobilius ir gali pasigirti įspūdingais honorarais, tačiau jos gyvenimas tik iš pirmo žvilgsnio atrodo nerūpestingas. Apie tai, kad ji dėl karjeros kadaise pasidarė du abortus ir nebeturės vaikų, Laima ryžosi prabilti tik po daugybės metų. Ne ką mažesnis išbandymas jai tapo įnirtinga kova su krūties vėžiu 1991 metais. Žiniasklaida dar prieš kurį laiką nevengė aptarinėti garsiosios dainininkės bėdų su alkoholiu ir, žinoma, prisiminė senas istorijas, kai estrados primadonai neva teko kovoti su priklausomybe nuo narkotikų.
 
„Kartais mane užpuola depresija. Tuomet antidepresantais gali tapti tabletės, mano šuniukas Bučkis ar tiesiog uždarytas kambarys“, – prisipažino L. Vaikulė.
 
Gyvąja legenda neretai vadinama atlikėja nevengė ir kitų nepatogių klausimų. Tarkim, kalbant apie amžinos jaunystės paslaptis ir receptus, ji tiesiai šviesiai pareiškė, kad dabar jau pritaria plastinėms operacijoms, nors ilgus metus buvo jų priešininkė.

2011 02 04 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt