penktadienis, liepos 10 d.
Vaikus gąsdinanti psichozė sparčiai plinta JK
tiesa.com

Sulaukiama vis daugiau pranešimų apie vaikus viešumoje gąsdinančius piktavalius klounus: ši psichozė prieš kelias savaites prasidėjo JAV, o dabar plinta Jungtinėje Karalystėje.

Socialiniuose tinkluose teigiama, kad niūrios išvaizdos, su kokiu nors įrankiu rankoje, dažnai prietemoje ar naktį netikėtai pasirodantis ir dingstantis klounas yra tik pokštas, tačiau juokai – menki: grėsmingai atrodantys klounai neretai peržengia ribas.

Paskutinio pranešimo sulaukta penktadienį iš Durhamo – ten Šiaurės Rytuose esančiame mieste klounu persirengęs asmuo su peiliu rankoje netikėtai iššoko prieš būrelį 11-12 metų moksleivių ir sekė juos iki mokyklos.

Vaikai nenukentėjo, bet buvo labai išgąsdinti ir patyrė stresą.

Anksčiau klounu persirengęs žmogus su peiliu panašiai išgąsdino berniuką Newcastle, klounai pastebėti Liverpoolyje, Velse – ten persirengėlis vaikų žaidimų aikštelėje stovėjo vidury nakties. Vienas asmuo sulaikytas, konfiskuotas pas jį rastas klouno kostiumas bei peilis.

Policija išplatino pranešimą, jog toks elgesys – net jeigu tai ir laikoma pokštu – nebus toleruojamas bendruomenėse.

Prieš kelias savaites netikėtai viešumoje pasirodantys ir vaikus bei suaugusiuosius gąsdinantys klounai išplito Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dažnai tokiu elgesiu bandoma šokiruoti, mat piktavaliai klounai yra ne vieno siaubo filmo bei šio žanro literatūros herojai.

Jau užfiksuota ir atvejų, kai išsigandę žmonės puolė šiuos klounus ir gerokai apkūlė.

2016 10 08 11:25
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt