šeštadienis, spalio 1 d.
Vėl vienišas L. DiCaprio pastebėtas su paslaptinga tamsiaplauke
Alfa.lt
Scanpix
Leonardo DiCaprio

Paslaptinga 22 metų mergina buvo nufilmuota besilinksminanti su Leonardo DiCaprio Sen Tropeze netrukus po to, kai aktorius išsiskyrė su buvusia mylimąja Camila Morrone, skelbia Dailymail.

Portalo duomenimis, paslaptingosios merginos vardas yra Maria Beregova ir ji taip pat neseniai išsiskyrė su savo vyru bei išskrido į Pietų Prancūziją.

Jos buvęs sutuoktinis Ahmedas Massoudas Abdelhafidas, valdantis nekilnojamojo turto ir mados imperiją Monake, yra vidaus reikalų ministro ir ištikimo negailestingojo despoto Kadhafi tarno anūkas.

Jo senelis Massoudas Abdelhafidas buvo pavadintas Libijos diktatoriaus Gadaffi „dešiniąja ranka“ ir „vaikščiojančia enciklopedija“.

M. Beregova užaugo Šveicarijoje, lankė privačią internatinę mokyklą, tačiau šiuo metu gyvena Londone, kur mokosi perimti savo šeimos farmacijos įmonę.

Aktorius kartu su M. Beregova buvo užfiksuotas netrukus po skyrybų su C. Morrone. Poros santykiai truko ketverius metus.

M. Beregova paskelbė keletą nuostabių nuotraukų Sen Tropeze, taip pat demonstravo savo prabangų kambarį Villa Belrose, kainuojantį 1220 dolerių už naktį.

Neaišku, kada buvo susitarta dėl skyrybų su vyru, tačiau manoma, kad tai įvyko Monake, kur pora gyveno.

2016 m. A. M. Abdelhafido brolis Massoudas (32) per prabangią Prancūzijos Rivjeros ceremoniją vedė žaviąją rusę Anastasiją Fuks (27).

Neaišku, ar pora vis dar kartu, bet A. Fuks yra Vladimiro Putino Maskvos plėtros magnato Pavelo Fukso dukra ir įpėdinė.

Ji seka „Titaniko“ žvaigždę instagrame, tačiau jis jos paskyros neseka.

Toje pačioje kelionėje Leo buvo užfiksuotas puikiai leidžiantis laiką su draugu Tobey Maguire'u.

„Oskaro“ premijos laureatas „tyliai“ išsiskyrė su daug jaunesne mergina C. Morrone ir nutraukė jų santykius anksčiau šią vasarą, antradienį „The Sun“ sakė šaltinis.

2022 09 02 12:18
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt