ketvirtadienis, rugpjūčio 5 d.
Velse – naujas menininko Banksy kūrinys
tiesa.com

Naujas meno kūrinys po nakties buvo pastebėtas ant vieno Port Talbote esančio garažo sienos. Menininkas šio piešinio vaizdo įrašu pasidalijo ir savo socialinio tinklo paskyroje.

Iš pradžių vaizdo įraše matomas šiltais drabužiais apsirengęs vaikas, liežuvių gaudantis snaiges. Tik vėliau paaiškėja, kad į berniuko burną krenta visai ne snaigės, o degančių šiukšlių pelenai. Po to menininkas kamerą atsuka į metalo apdirbimo fabriką, stovintį visai netoli miestelio, kuriame jis paliko šį piešinį.

„Linksmų švenčių“, – buvo parašyta po vaizdo įrašu.

Garažo savininkas – 55-erių Ianas Lewisas kaip tik dirba fone matomame fabrike. Iš pradžių jis sakė nematęs ant jo garažo sienos atsiradusio piešinio, tačiau kai jo nuotraukos pradėjo plisti internete, vyras ėmė jį saugoti, kad kas nors nesuniokotų.

„Man piešinys pasirodė gražus, tačiau nemaniau, kad jį sukūrė Banksy. Jis jau spėjo tapti sensacija, prie mano garažo ėmė būriuotis žmonės“, – Standard.co.uk pasakojo I. Lewisas ir pridūrė manantis, kad jo miestas šiam piešiniui pasirinktas dėl metalo apdirbimo fabriko sukeliamos didžiulės taršos.

Gegužę Pasaulio sveikatos organizacija atsiprašė po to, kai dėl padarytų klaidų renkant duomenis, Port Talbotas buvo paskelbtas labiausiai užterštu miestu Jungtinėje Karalystėje.

ŠALTINIS: alfa.lt

[IN=https://www.instagram.com/p/BrkqwhnlNjR/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control]

2018 12 22 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt