pirmadienis, sausio 24 d.
Verslininkas J. Caudwellas atšventė 69-ąjį gimtadienį: staigmeną surengė mylimoji M. Vžesniauskaitė
Alfa.lt
Instagram
Johno Caudwello gimtadienio akimirkos

Milijardierius verslininkas Johnas Caudwellas spalio 7 d. atšventė 69-ąjį gimtadienį. Žinomo vyro mylimoji olimpietė Modesta Vžesniauskaitė šia progra surengė įsoūdingą staigmeną – teminį vakarėlį, kurio tema gydytojai ir seselės.

Gimtadienio šventės akimirkomis J. Caudwellas pasidalijo instagrame.

„Modesta Vžesniauskaitė visada padaro mano gimtadienio šventę įspūdinga. Šiais metais, ji suplanavo visą savaitgalį trukusią šventę kartu su šeima ir draugais, kai kurie atvyko iš Monaco.

Penktadienio vakarą mes apsilankėme vietiniame bare ir aš gaminau vakarienę.

Šeštadienio popietę mūsų svečiai praleido Caudwell tarptautiniame vaikų centre. Mūsų apsilankymas sutapo su viena iš labdaros fondo „Short Break“ reguliarių veiklų vaikams su negalia ir labdaros fondo ambasadoriaus, 14 kartų paraolimpinių žaidynių čempiono Sir Lee Pearson kalba.

Buvo nuostabu, kad mūsų draugai turėjo galimybę ne tik pamatyti centro patalpas, bet ir tai, kaip jos naudojamos.

Pagrindinis gimtadienio vakarėlis vyko šeštadienį vakare. Žinoma, kai tiek draugų apsistojo mūsų namuose, supratau, kad švęsime. Tačiau nežinojau, jog staigmena buvo teminis vakarėlis – gydytojai ir seselės.

Viskas buvo labai gerai apgalvota su linkėjimais greičiau pasveikti. Kai įžengiau į kambarį, nustebau pamatęs visas uniformas. Tai man priminė dienas praleistas ligoninėje po rugjūtį įvykusios nelaimės, kuri iki šiol yra skaudžiausia mano gyvenime.

Tačiau tas prisiminimas buvo vos akimirką. Kartu su šeima, gerais draugais, puikiu maistu ir muzika – tai buvo nuostabus, laimingas, sveikas gimtadienis.

Ačiū visiems, kas padėjo mums švęsti. Šiuo metu ruošiamės Modestos gimtadieniui, kuris vyks šį savaitgalį“, – socialiniame tinkle rašė J. Caudwellas.

...

2021 10 13 18:13
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt