penktadienis, balandžio 16 d.
Vieną kadrą Dakaro ralyje nufotografavęs lenktynininkas A. Juknevičius negali jo pamiršti prabėgus beveik dvidešimčiai metų
Alfa.lt

Patyręs lenktynininkas ir daugiausia kartų Dakaro ralyje dalyvavęs lietuvis Antanas Juknevičius prisipažino, kad Dakaro ralyje yra fotografavęs tik vieną kartą. Šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20“ lenktynininkas papasakos kuriozišką istoriją, kurią atsimena praėjus kone dvidešimčiai metų.

„Buvo vienintelis kartas mano gyvenime, kai aš fotografavau Dakare. Tai buvo pirmame mūsų Dakare 2003 m., ir tai buvo tik vieną kartą, dėl to mane buvo praminę operatoriumi Kipsu. O istorija buvo tokia, tais pačiais metais važiavo dar vienas lietuvių ekipažas ir jie paprašė, kad aš juos nufotografuočiau starte, – istoriją pradės pasakoti A. Juknevičius. – Stovime mes starte, Libijoje, Gadamise, ten be proto graži vieta, kopos milžiniškos, rytinė saulė šviečia. Jie startuoja pirmi, o mes kažkur 10 minučių po jų. Jie atsinešė ir davė man fotoaparatą. Klausė, ar tikrai galiu juos nufotografuoti, kai šie startuos. Aš, žinoma, sutikau, o jie dar pasitikslino, ar tikrai, ar tikrai nufotografuosiu. Aš atrėžiau, kad juk pasakiau, kad nufotografuosiu, vadinasi, nufotografuosiu. Ką, jūs nepasitikit? Pasikabinau fotoaparatą ant kaklo ir toliau sulindau tvarkyti automobilio.“

Ir po didelio pažado, kad įvykdys konkurentų prašymą, lenktynininkui nutiko tai, ko jis pats nesitikėjo. „Praėjo šiek tiek laiko, besitvarkydamas pastebėjau, kad ant kaklo man trukdo fotoaparatas, ir tik tada suvokiau, kad turbūt praleidau jų startą! Atsisuku ir matau, kaip jie startuoja ir nuvažiuoja... Kadro padaryti nespėjau, tačiau už kelių šimtų metrų prisivijus pavyko padaryti dar gražesnį kadrą, nes už pirmosios kopos vaizdas buvo dar gražesnis“, – pasakos A. Juknevičius.

Į laidą atvyko ir viena tvirčiausių laikomų pramogų pasaulio porų – Erika ir Merūnas Vitulskiai. Gražią draugystę dar mokykloje pradėję Vitulskiai prisiminė, nuo ko viskas prasidėjo. „Baigiau tą pačią mokyklą kaip Erika ir, būdamas gal trečiame studijų kurse, gavau prašymą padėti statyti miuziklą toje mokykloje. Atvykau, ir Jėzus Marija! Kažkada pagrindinėje mokykloje matytą lakstančią gražią mergaitę išvydau jau tikrą damą. Taip išeina, kad išlaukiau“, – prisiminimais apie draugystės pradžią dalysis Merūnas.

Laidos metu vedėjas G. Savickas nesusilaikys nuo komentaro dėl Erikos ir Merūno panašumo. „Na, nepykit, bet jūs abudu labai panašūs, kaip brolis ir sesė. Tikrai“, – teigs Giedrius.

„Taip, aš esu iškrypėlis“, – savo humoro jausmo neslėps M. Vitulskis.

Jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ – skyrybų procesas tarp lenktynininko A. Juknevičiaus ir jo šturmano Dariaus Vaičiulio bei M. ir E. Vitulskių meilės pasakojimai apie darbą kartu ir 16 metų draugystės išbandymus.

2021 03 17 15:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt