ketvirtadienis, sausio 21 d.
Vienas Kalėdų Senelis Belgijoje koronavirusine infekcija užkrėtė 118 žmonių
Alfa.lt

Vienuose Belgijos slaugos namuose apsilankęs Kalėdų Senelis atnešė ne tik šventiškos nuotaikos čia gyvenantiems senoliams – jis sugebėjo užkrėsti ir 118 žmonių koronavirusine infekcija, pranešė portalas „The Brussels Times“.

Pranešama, kad šiuo metu netoli Antverpeno esančio Molo miestelio globos namuose serga 98 ten gyvenantys ir 20 dirbančių asmenų.

Šis nemalonus incidentas prasidėjo, kai vieno iš globos namuose gyvenančio asmens sūnus sugalvojo persirengti Kalėdų Seneliu ir taip pradžiuginti likusius šios įstaigos gyventojus. Po kelių dienų vyras pasijuto blogai ir išsityrė dėl koronavirusinės infekcijos. Tyrimo rezultatas buvo teigiamas.

Nors pagal pirminius duomenis buvo spėjama, kad užsikrėtė 45 asmenys, ištyrus visus gyventojus ir darbuotojus skaičius gerokai išaugo.

Pasak vietos savivaldybės, tokios veiklos kaip Kalėdų Senelio pasirodymai yra uždrausti, o globos namus valdanti įmonė „Armonea“ nesugebėjo informuoti apie vykstantį „vizitą“.

„Jei jie būtų pranešę, jie būtų gavę neigiamą atsakymą“, – teigė Molo meras Wimas Caeyersas.

Slaugos namus valdanti įmonė tvirtino, kad Kalėdų Senelio pasirodymas vyko tik bendro naudojimo patalpose, o vyriškis laikėsi saugaus atstumo nuo čia gyvenančių senolių bei visą laiką dėvėjo kaukę kaip ir čia gyvenantieji.

Tačiau renginio nuotraukose, kurios buvo paviešintos portale VRT, aiškiai matoma, kad su kaukėmis buvo tik globos namų svečiai, o ne gyventojai. 

2020 12 16 07:18
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt