pirmadienis, liepos 13 d.
Viltys susitaikyti sudužo: M. Šedžiuvienė įteikė oficialų prašymą skyryboms
tiesa.com

Garsios poros – Andriaus ir Monikos Šedžių – skyrybų drama persikėlė į teismą: iš vyro namų išsikrausčiusi M. Šedžiuvienė įteikė Vilniaus miesto apylinkės teismui ieškinį, kuriuo prašoma ją išskirti. Tačiau byla stringa dar nepradėta – teismas įpareigojo M. Šedžiuvienę pašalinti trūkumus, tokia teismo nutartis buvo apskųsta.

Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė Airinė Šelerytė-Skystimienė patvirtino, kad teismas M. Šedžiuvienės skyrybų prašymą gavo dar praeitų metų gruodžio 15 d. Tačiau garsios moters skyrybų ieškinį teismas atvers greičiausiai negreitai – Alfa.lt žiniomis, gruodžio 21 d. teismas priėmė nutartį, kuria nurodė, jog pateiktas ieškinys yra neišsamus ir jame nenurodytos visos svarbios aplinkybės, todėl turi būti pašalinti trūkumai, o jau kitą dieną toks teismo nutarimas buvo apskųstas.

Antradienį skundą, kuriuo siekiama priversti teismą nagrinėti skyrybų prašymą tokį, koks jis buvo paduotas, turėtų nagrinėti Vilniaus apygardos teismas. Nurodoma, kad M. Šedžiuvienės advokatas šioje byloje yra Žydrūnas Ambrizas, o A. Šedžiaus atstovai nėra nurodomi.

2013 m. pradžioje susituokusi pora pastaraisiais mėnesiais nevengė viešai kalbėti apie pašlijusius santykius, tačiau apie kreipimąsi į teismą nekalbėjo. A. Šedžius viešai yra teigęs, kad jo sutuoktinė, kuriai padėjo įkurti internetinę parduotuvę, nėra linkusi dirbti, jai priimtiniau – gyventi išlaikomai.

[9332]

„Jos geriausias verslas yra „duok man pinigų“. Yra tokia labai Lietuvoje populiari verslininkių kategorija – „duok man pinigų, bet aš nieko nedarysiu“, – yra sakęs A. Šedžius.

Šiaulių verslininkas taip pat yra teigęs, kad bendru poros sūnumi labiau rūpinasi ne M. Šedžiuvienė, o jos tėvas ir jis pats. Skyrybų norinti atlikėja taip pat neliko skolinga – televizijai yra prisipažinusi, kad pats A. Šedžius jai sukrovė daiktus ir pakeitė namų spynas, taip pat feisbuke viešai paskelbė nenorėjusi komentuoti skyrybų, tačiau vyro fantazijos ir išsigalvojimai verčia tai daryti.

[9333]

„Kaip šlykštu taip viešai „aiškintis“. Kokia gėda man. Aš apšalusi!!!!! Iš kur pas tą žmogų tiek fantazijos??? Nu blin laikausi iš paskutiniųjų, kad neprikalbėčiau apie visus jo romaniūkščius per mūsų bendrus 7 m. su visomis smulkmenomis... normalu, kad man ir atsibodo jo „boso“ vaidmuo, kad jis daro, ką nori, važinėja ir negrįžta savaitėmis namo, o grįžęs namo dar ir mane šokdina, ką turiu daryti ir kur eiti, kur neiti.

Ir žinot, ko labiausiai gaila?... kad tu pragyveni su žmogumi tiek metų, atlaikai visą visuomenės dėmesį ir „kovojai“ visada už tą žmogų, už mūsų šeimą... bet jis išmeta tave kaip daiktą į gatvę su mažamečiu vaiku pareikšdamas, kad nieko bendro „neužgyvenom“ ir dar kiaulės akis įsistatęs pamiršta visas jam atleistas „nuodėmes“, šmeižia mane“, – taip apie bendro gyvenimo su A. Šedžiumi peripetijas yra viešai skelbusi M. Šedžiuvienė.

Šaltinis: Alfa.lt 

2018 02 26 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt