pirmadienis, birželio 1 d.
Vizažistė D. Tiriūtė numetė 17 kg: nuoširdžiai nekenčiau savęs
Alfa.lt

Vizažistė Dovilė Tiriūtė savo draugus ir sekėjus nustebino stulbinančiais pokyčiais - moteris numetė 17 kg. Išvaizdos pokyčių nuotraukomis ir istorija, kuri įkvėpė daugelį, vizažistė pasidalijo socialiniame tinkle.

Instagrame moteris pasidalijo nuotraukomis prieš pokyčius ir po. Per maždaug pusė metų D. Tiriūtei pavyko numesti net 17 kg. 

„Ta pati suknelė ir panelė ta pati. Šitą koliažą susidėliojau sau, nes būna tokių dienų, kaip šiandien, kai atrodo, kad niekur neinu. Apimčių skirtumas plika akim matomas, bet esminis skirtumas – galvoje. Kairėje aš nesveika: ne tik, kad nutukusi, bet ir labai liūdna, įskaudinta, nevengianti taurelės, labai vengianti akistatos su pačia savim. 

Iš tiesų nepastebėjau, kaip tokia tapau: vengiau veidrodžių, nuotraukų, drabužių be gumų (man viską labai skaudėjo). Mano mintys buvo tarsi apsiblaususios, aš pati labai vangi, buvo sunku paeiti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Kairėje aš pasirinkau būti vargše, auka. Kad negalvočiau apie tai, stengiausi niekada nebūti viena, dirbau be jokių ribų – 5 val. ryto, ir sekmadienio vakarą. 

Jaučiausi vargšiuke, nes tiek daug dirbu ir man liūdna. Pagrindinis „laimės“ šaltinis ir laukiamiausia dienos dalis – kai viena užsidarysiu ir valgysiu. Valgiau kaip apsėsta. Pamačius maistą aptemdavo protas ir atsibusdavau tarp tuščių lėkščių ir pakuočių. Viską skauda, didelė gėda ir nusivylimas savimi. Atsitokėjus žiūrėdavau į tas tuščias pakuotes ir šlykštėdavausi savimi. Svajodavau, kad kitą dieną viskas bus kitaip. Imsiu ir atsikelsiu kitu žmogum. Bet ratas tęsėsi – nuoširdžiai nekenčiau savęs ir norėjau tarsi išsinerti. 

Visada dėl visko gyvenime kaltinau savo kūną ir mušiau save be atvangos. Kairėje esu didžiausioje savo iškastoje duobėje. Kai toje kelionėje pasisvėriau, pamačiau skaičių konstatuojantį nutukimą. 24 metų nutukėlė, esanti diabeto ir viso kito ligų mikso rizikos grupėje. Man tai buvo „wake up call“. Neturėjau, kur pabėgti nuo tų skaičių. Šita nuotrauka nėra kelionės pabaiga, o tik pusiaukelė. Ir ši kelionė nesivadina „svorio metimo kelione“. 

Gal skamba banaliai, bet aš – meilės sau susigrąžinimo kelionėje. Tai visai ne tai, ką norėtumėte išgirsti, bet tikiu, kad neatkūrus gražaus ryšio su savimi, nenumesite svorio. Svorio priaugimas yra tik nesveikos galvos padarinys. Aš dar vis kiekvieną dieną mušuosi su savimi.

Tuo pačiu dabar atlikinėju ir tokią praktiką, kad kiekvieną kartą praėjus pro veidrodį pažiūriu sau į akis ir pasakau, kad myliu“, – instagrame pasakojo moteris.

View this post on Instagram

Ta pati suknelė ir panelė ta pati. Šita koliaža susideliojau sau, nes buna tokiu dienu kaip šiandien - kad atrodo niekur neinu. Apimčiu skirtumas plika akim matomas, bet esminis skirtumas galvoje. Kairėje aš nesveika - ne tik, kad nutukusi, bet ir labai liūdna, įskaudinta, nevengianti taurelės, bet labai vengianti akistatos su pačia savim. Iš tiesų nepastebėjau, kaip tokia pasidariau, vengiau veidrodžių, nuotraukų, drabužių be gumų - man viską labai skaudejo. Mano mintys buvo tarsi apsiblaususios, aš pati labai vangi, buvo sunku paeiti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Kairėje aš pasirinkau būti vargše, auka. Kad negalvoti stengiausi niekada nebūti viena, dirbau be jokių ribų ir 5a ryto ir sekmadienio vakarą. Jaučiausi vargšiuke, tiek daug dirbu, o taip man liūdna - pagrindinis “laimės” šaltinis ir laukiamiausia dienos dalis - kai viena užsidarysiu ir valgysiu. Valgiau kaip apsėsta. Atrodė pamačius maista aptemsta protas ir atsibundu tarp tusčių lekščių ir pakuočių, viską skauda, didelė gėda ir nusivilimas savimi. Atsitokėjus žiuredavau į tas tusčias pakuotes ir šlykštėjausi savim - ir svajojau - kitą dieną VISKAS BUS KITAIP. IMSIU ir atsikelsiu kitu žmogum. Bet ratas tesėsi - nuoširdžiai nekenčiau savęs ir norėjau tarsi išsinerti. Visada del visko gyvenime kaltinau savo kūna ir mušiau save be atvangos. Kairėje esu didžiausioje savo iškastoje duobėje. Toje kelioneje ir pasisveriau, pamačiau skaičių konstatuojantį nutukima. 24 metų nutukėle, rizikos grupėje diabeto ir viso kito ligų mikso. Man tai buvo “wake up call”. Neturėjau kur pabėgti nuo tų skaičių. Šita nuotrauka nėra kelionės pabaiga, o tik pusiaukelė. Bet kelionė nesivadina “svorio metimo”. Gal skamba banaliai ir “lame” - bet aš susigražinimo meilės sau kelionėje. Tai visai ne tai, ką noretumet išgirsti, bet tikiu, kad neatkūrus gražaus ryšio su savimi nenumesite svorio. Svorio priaugimas yra tik padarinys nesveikos galvos. Aš dar vis mušuosi su savim ir kiekvieną dieną. Tuo pačiu dabar atlikinėju ir tokią praktiką, kad kiekvieną kartą praėjus pro veidrodį pažiūriu sau į akis ir pasakau, kad myliu. PRATESIMAS KOMENTARUOSE ????????

A post shared by ????/ Dovilė Tiriūtė (@facepoetry) on

Moteris istorija tapo įkvėpimu daugeliui. Komentaruose sekėjai vizažistę gyrė už drąsą ir siekimą savo tikslo. „Nerealūs pokyčiai, tu esi tikra šaunuolė! Nesustok, ir toliau didžiausios sėkmės siekiant savo tikslų“, „Tikra šaunuolė! Tikra motyvacija ir įkvėpimas!“, Net susigraudinau skaitydama. Tu labai graži mergina buvai ir esi, ir labai tavimi žaviuosi, kad taip drąsiai išsiveržei is savo komforto zonos ir išlėkei ieškoti savęs“, – rašė sekėjai.

2020 04 17 10:37
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt