pirmadienis, kovo 1 d.
Vos susižadėjo, o jau išsiskyrė
tiesa.com

Bene garsiausia ir labiausiai aptarinėjama užsienio pramogų pasaulio pora, atlikėja Ariana Grande ir aktorius Pete‘as Davidsonas, nutraukė sužadėtuves. 25-erių dainininkė ir 24-erių jos buvęs mylimasis susitikinėti pradėjo gegužės mėnesį, o vos po mėnesio draugystės – birželį – nusprendė susižadėti.

Žinia apie šios poros skyrybas pasirodė praėjus mėnesiui po buvusio A. Grande vaikino, dainininko Maco Millerio, mirties. Žinoma mergina socialiniame tinkle prisipažino vis dar negalinti atsigauti po tokios žinios ir teigė gedinti.

Apie skyrybas portalui People.com pranešęs šaltinis teigė, kad ši žinia poros draugams nesukėlė didelio šoko.

Pranešama, kad A. Grane ir P. Davidsonas išsiskyrė šį savaitgalį. Šis sprendimas buvo priimtas abiem supratus, kad dabar nėra geras laikas tęsti santykius.

Kol kas nei A. Grande, nei aktorius P. Davidsonas apie savo santykių statusą nieko nekomentavo.

Netrukus po sužadėtuvių Ariana ir Pete‘as kartu apsigyveno dainininkei priklausančiame 16 mln. dolerių vertės bute Niujorke, taip pat įsigijo dekoratyvinę kiaulytę. Atlikėja atskleidė, kad šis gyvūnas jai suteikia labai reikalingą emocinę paramą. Mergina, kurios koncerte prieš daugiau nei metus buvo įvykdytas išpuolis, nusinešęs 22 žmonių gyvybes, kovoja su potrauminiu streso sutrikimu. Buvusio vaikino M. Millerio mirtis tik dar labiau sujaukė atlikėjos mintis ir emocinę būseną.

„Dėl per pastaruosius porą metų nutikusių dalykų Ariana kurį laiką skirs protiniam ir fiziniam poilsiui. Ji ruošiasi apsigyventi pas savo artimuosius ir imtis kūrybos“, – rugsėjo 17 d. pranešime spaudai sakė jos atstovai.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 10 17 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt