ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Vyras sąmoningai priaugo 45 kg tik tam, kad vėliau juos numestų ir įrodytų, jog lieknėti lengva
Alfa.lt
Instagram
Dimitry Azovskis

Asmeninis treneris Dimitry Azovskis nusprendė priaugti 45 kg tam, kad visiems įrodytų, jog numesti svorio – lengva. Juk padidėjusios liemens apimtys yra tai, ką daugelis patyrė per koronaviruso pandemijos laikotarpį.

Sporto salės buvo uždarytos, o sportuoti namuose motyvacijos nebuvo, būtent dėl šios priežasties daugelis priaugo papildomų kilogramų. Todėl asmeninis treneris D. Azovskis nusprendė daryti šį eksperimentą, kurio tikslas buvo įrodyti žmonėms, kad tinkamai sportuojant ir maitinantis gali atsikratyti daugybės kilogramų.

D. Azovskis savo eksperimentą pradėjo 2021 m., kai visus metus valgė tik greitąjį ir nesveiką maistą. Priaugęs apie 45 kg, jis svėrė daugiau nei 160 kg.

Socialiniame tinkle „TikTok“ D. Azovskis pradėjo dalytis savo kelione norėdamas motyvuoti kitus, kur jo eksperimentą stebėjo daugiau kaip pusantro milijono sekėjų iš viso pasaulio. Jis tikėjosi, kad jo metodai bus puikus įrodymas, kad disciplinuota rutina padės pasiekti užsibrėžtą svorį.

Savo eksperimentą jis pradėjo koronaviruso pandemijos įkarštyje, o tai apsunkino jo treniruotes, nes sporto salės nedirbo.

Kalbėdamas apie savo kelionę, asmeninis treneris sakė: „Pirmieji mėnesiai buvo patys sunkiausi, nes turėjau didelį antsvorį.“

2022 m. balandį vyras teigė, kad gerai treniruodamasis ir neviršydamas kalorijų deficito numetė daugiau nei 50 kg, ir pridūrė: „Gyvenime viskas įmanoma, svarbiausia – išsikelti tikslą.“

Viename vaizdo įraše savo „TikTok“ paskyroje jis parodė, kaip treniruodamasis per dieną suvartoja tik 1000 kalorijų, tačiau tada pasipylė komentarai, kad suvartoti tiek kalorijų yra per mažai normaliam organizmo funkcionavimui.

Kitame vaizdo įraše D. Azovskis pademonstravo savo transformaciją, o antraštėje parašė: „Svorį galite numesti bet kokiomis sąlygomis.“ Tokia antraštė papiktino daugelį vyro sekėjų ir jis vėl sulaukė neigiamų komentarų.

„Žiauru sakyti, kad kiekvienas gali numesti svorio, jei tik nori. Juk kai kurie žmonės turi sveikatos problemų, dėl kurių jiems to padaryti nepavyksta“, – komentaruose rašė vienas asmeninio trenerio sekėjas.

Nepaisant kai kurių žmonių nuomonės dėl metodų, vyrui pavyko pasiekti užsibrėžtą tikslą, o kai kuriuos sekėjus net įkvėpė ši asmeninio trenerio transformacija.

2022 08 05 10:09
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt