penktadienis, vasario 26 d.
Vytauto Juozapaičio vizitas į Jungtinę Karalystę: lankosi Londone, Noridže ir Glazge
tiesa.com
lrs.lt

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys, Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotojas prof. Vytautas Juozapaitis vasario 3–5 dienomis kartu su Lietuvos delegacija (Seimo Švietimo ir mokslo komiteto*, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Lietuvos švietimo tarybos, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA), universitetų atstovai) išvyko darbo vizito, kuriame bus aptariami dvišalio bendradarbiavimo aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir inovacijų srityse klausimai.

Lietuvos delegacija lankysis Londone, Noridže ir Glazge (Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė). Vizitą organizuoja Jungtinės Karalystės ambasada Lietuvoje, Jungtinės Karalystės mokslo ir inovacijų tinklas ir Charles Cormack konsultacinė bendrovė.

Šis vizitas yra atsakomasis po Jungtinės Karalystės universitetų susitikimo su Ekonomikos ir inovacijų ministerija, taip pat MITA 2019 m. gegužės mėn. *Lietuvos delegacijos sudėtyje – ir Rūta Miliūtė, Seimo Ekonomikos komiteto Seimo Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitečio pirmininkė.

2020 02 04 08:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt