ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Vytauto Kernagio gimtadienio proga sūnus pasidalijo vaikystės akimirka: geri laikai buvo
Alfa.lt

Gegužės 19 d. maestro Vytautui Kernagiui būtų suėję 69 metai. Nors Vytautas mirė prieš 12 metų, iki šiol skamba maestro dainos, gerbėjai ir artimieji šiltai jį prisimena. Gimtadienio proga V. Kernagio sūnus feisbuke pasidalijo vaikystės akimirka ir skyrė jautrius žodžius. 

„Pamenu, mokiausi važiuoti dviračiu. Per pusę Antakalnio 99 namo kiemo jis bėgo šalia, padėjo laikyti lygsvarą, sakė: „Tu tik mink ir važiuosi“. Myniau, pradėjau riedėti be pagalbos. Taip ir išmokau. Tiesa, matyt iš to noro greičiau išmokti važiuoti, praklausiau, kai buvo pasakojama apie stabdžius. Tai turėjau supranti pats, kai jau buvau numynęs pusę kiemo ir priekyje laukė medis. Pyliau kaip reikiant, bet dabar žinau, kokie svarbūs dviračiui yra stabdžiai. 

Taip ir lydėjo mane – palaikydamas, patardamas, pasitikėdamas. Su nuotykiais, nepamirštamomis patirtimis. Dabar yra ką prisiminti. Geri laikai buvo. 

Su gimtadieniu“, – feisbuke rašė Vytautas Kernagis jaunesnysis.

Užfiksuotoje nuotraukoje V. Kernagis stovi šalia sūnaus. Komentarų skiltyje V. Kernagio jaunesniojo draugai rašė sveikinimus ir prisiminimus.

2020 05 19 14:33
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt