trečiadienis, liepos 6 d.
W. Smithas smogė Ch. Rokui į veidą per „Oskarų“ ceremoniją po juokelių apie žmonos plaukus
Alfa.lt
Scanpix
Willas Smithas smogė Chrisui Rokui

Chrisas Rokas 2022 m. „Oskarų“ ceremonijoje buvo priblokštas, kai Willas Smithas išėjo į sceną ir trenkė komikui per veidą, skelbia People.

Incidentas įvyko, kai geriausio dokumentinio filmo apdovanojimą pristatęs Ch. Rokas publikoje juokavo apie W. Smitho žmoną Jadą Pinkett Smith: „Jada, aš tave myliu. „G.I. Jane 2“, nekantrauju, kol pamatysiu tave.“

53 metų W. Smithas nusijuokė, o 50 metų J. Pinkett Smith nusišypsojo nesužavėta veido išraiška. W. Smithas, kuris ceremonijoje pretendavo į geriausio aktoriaus titulą, užlipo ant scenos ir trenkė 57 metų komikui per veidą.

„O, oho, – pasakė nustebęs Ch. Rokas, kai W. Smithas grįžo į savo vietą. – W. Smithas mane tiesiog išmušė“, – pridūrė jis.

„Mano žmonos vardo netark!“ – sušuko W. Smithas.

„Oho, bičiuli, tai buvo „G.I. Jane“ pokštas“, – pasakė Ch. Rokas. „Netark mano žmonos vardo savo purvina burna!“ – atsakė jam W. Smithas.

„Aš ketinu, gerai?“ Ch. Rokas atsakė, prieš sakydamas: „Tai buvo... geriausia naktis televizijos istorijoje.“ Ir pristatė apdovanojimą.

2018 m. J. Pinkett Smith, kenčianti nuo autoimuninio sutrikimo alopecijos (kuris pažeidžia plaukų folikulus, dėl kurių atsiranda plikų dėmių ir plaukų slinkimas), per savo laidos „Red Table Talk“ epizodą atviravo apie savo „plaukų slinkimo problemas“ ir paaiškino: „Tai buvo baisu, kai ji pirmą kartą prasidėjo. Vieną dieną buvau duše, o rankose turėjau daug plaukų, aš tiesiog klausiau: „O dieve, ar aš nupliksiu?“

Tačiau galiausiai ji rado gydymą, kuris sustabdė plaukų slinkimą. „Gaunu savo mažas steroidų injekcijas ir, atrodo, jos padeda, bet negydo, atrodo, kad padeda, aš atvira ir kitoms idėjoms“, – vaizdo įraše anksčiau sakė žvaigždė.

2022 03 28 14:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt