trečiadienis, liepos 6 d.
W. Smithas viešai atsiprašė Ch. Roko: meilės ir gerumo pasaulyje nėra vietos smurtui
Alfa.lt
Scanpix
Willas Smithas

Aktorius Willas Smithas po incidento „Oskarų“ ceremonijos metu, kai nesusivaldęs trenkė Chrisui Rokui, antradienį viešai atsiprašė komiko.

Atsiprašymą aktorius paskelbė savo instagramo paskyroje.

„Visų formų smurtas yra nuodingas ir destruktyvus. Mano elgesys praėjusios nakties „Oskarų“ ceremonijoje buvo nepriimtinas ir nepateisinamas. Anekdotai mano sąskaita yra darbo dalis, bet pokštas apie Jados sveikatos būklę man buvo per sunkus ir aš reagavau emocingai.

Norėčiau viešai tavęs atsiprašyti, Chrisai. Aš išsišokau ir suklydau. Man gėda ir mano veiksmai neparodė vyro, kuriuo noriu būti. Meilės ir gerumo pasaulyje nėra vietos smurtui.

Taip pat norėčiau atsiprašyti Akademijos, laidos prodiuserių, visų dalyvių ir visų, kurie žiūri visame pasaulyje. Norėčiau atsiprašyti Williamsų šeimos ir savo „Karaliaus Richardo“ šeimos. Labai apgailestauju, kad mano elgesys sugadino mūsų visų nuostabią kelionę.

Aš esu nebaigtas darbas.

Pagarbiai

Willas“, – instagrame rašė garsenybė.

Alfa.lt primena, kad kovo 27 d. vykusioje „Oskarų“ įteikimo ceremonijoje įvyko incidentas, kai geriausio dokumentinio filmo apdovanojimą pristatęs Ch. Rokas juokavo apie W. Smitho žmoną Jadą Pinkett Smith: „Jada, aš tave myliu. „G.I. Jane 2“, nekantrauju, kol pamatysiu tave.“ 53 metų W. Smithas nusijuokė, o 50 metų J. Pinkett Smith nebuvo sužavėta komiko juokelio.

W. Smithas, kuris ceremonijoje pretendavo į geriausio aktoriaus titulą, užlipo ant scenos ir trenkė 57 metų komikui per veidą.

2022 03 29 16:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt