sekmadienis, balandžio 11 d.
„Walt Disney“ ėmėsi savo filmukų cenzūros: užkliuvo ir drambliukas Dambis, ir Piteris Penas
Alfa.lt

„Walt Disney Company“ kas mėnesį rengia susitikimus su moterų ir mažumų grupių šalininkais,"šukuojančiais" šimtus valandų „Disney“ transliuojamo turinio, ieškodama potencialiai įžeidžiančios medžiagos, skelbia Dailymail.

Pasak „The Hollywood Reporter“, kas mėnesį vyksta „Disney“ atstovų ir vadinamosios „trečiųjų šalių patariamosios tarybos“ susitikimai „Zoom“ platformoje.

Taryboje yra Afrikos Amerikos kino kritikų asociacijos atstovai; CAPE (Azijos pacifikų pramogų koalicija); Geena Davis lyčių žiniasklaidoje institutas; Gėjų lesbiečių sąjunga prieš šmeižtą (GLAAD); Holivudas, sveikata ir visuomenė; „IllumiNative“; Nacionalinė nepriklausomų Latino prodiuserių asociacija; Mokslo ir pramogų birža; ir Tanenbaumas.

Pasak „THR“, „Disney“ prašo organizacijų atstovų žiūrėti turinį, kurį įmonė įsigijo per savo srautinio perdavimo paslaugą, kad patikrintų medžiagą, kuri gali būti laikoma nejautri kultūrai.

Tai naujausias žingsnis siekiant „išvalyti“ kultūros pagrindines medžiagas, kurios, kai kurių manymu, dabar yra įžeidžiančios: kompanija, prižiūrinti daktaro Seusso knygas, teigė, kad nustos skelbti šešias iš jų, kurios, jų nuomone, yra rasiškai problemiškos. Ir Hasbro sakė, kad nustos savo bulvinių žaislų liniją vadinti „Ponas Bulvės galva“, kad atsirastų vietos tos pačios lyties ir vieno iš tėvų variantams.

„Disney“ jau pridėjo paaiškinimą kelioms savo animacinėms klasikoms, įskaitant „Dambis“, „Piteris Penas“ ir kitus hitus, nes juose vaizduojami rasistiniai stereotipai, pabrėžiant iššūkį, su kuriuo žiniasklaidos kompanijos susiduria atgaivindamos senesnius filmus moderniais laikais.

2021 03 05 15:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt