antradienis, spalio 27 d.
„X Faktoriaus“ debiutantas tapo interneto sensacija
tiesa.com

Praėjusią savaitę į Lietuvos, o gal net ir Europos muzikinę sceną buvo įmesta bomba. „X Faktoriaus“ dalyvis Martynas Kavaliauskas po pirmojo pasirodymo laidoje, iš karto buvo pakrikštytas širdžių ėdiku, scenos lovelasu, išskirtinio balso ir vyriško grožio įsikūnijimu.

Daugiau nei 13 000 like‘ų TV3 televizijos profilyje „Facebook“, per 4 000 like‘ų „X Faktoriaus“ profilyje, daugiau nei penkti šimtai Martyno nuotraukos pasidalinimų šiame socialiniame tinkle ir tūkstantis komentarų vos apie kelias minutes trukusį Martyno pasirodymą. „Vakar aš jaučiausi geriau nei per gimtadienį“, – prisipažįsta Martynas, „X Faktoriaus“ scenoje atlikęs dvi dainas – Manu Chao „Bienvenida A Tijuana“ ir Justino Timberlake‘o „What Goes Around... Comes Around“.

Jokio muzikinio išsilavinimo neturintis Martynas dar negali atsipeikėti po užgriuvusios per naktį šlovės. „Aš susirgau – buvo tiek emocijų, tiek palaikymo, tokio dėmesio... Iki šiol negaliu patikėti, kad taip iš viso gali būti!“ – emocijų neslėpė M. Kavaliauskas. Nors iš prigimties kuklus vaikinas ir pratęs prie moterų simpatijų, toks fenomenalus dėmesys medicinos studentą tiesiog šokiravo.

„„X Faktoriuje“ mane užregistravo draugė ir pasakė, kad man reikės būtinai dalyvauti. Man nebeliko ką daryti“, – juokėsi kuklusis kaunietis, į projektą pastūmėtas įžvalgiosios draugės.

Tiesa, meilė ispaniškoms dainoms jį atsiginė iš neramios paauglystės laikų, kai keliaudamas po Europą gatvėse uždarbiavo dainuodamas ispaniškas dainas. „Tiek dainos, tiek jų atlikimas – mums nekilo jokių klausimų. Tu esi tas molis, iš kurio galima nulipdyti žvaigždę. Tikrai“, – sužavėtas akivaizdaus talento užtikrintai kalbėjo „X Faktoriaus“ teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

2012 11 20 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt