ketvirtadienis, spalio 22 d.
„X Faktorių“ paliko mielasis Lukutis – atsisveikindamas susigraudino
tiesa.com
Vido Černiausko nuotr.

Sekmadienio vakarą TV3 žiūrovai išvydo paskutinį „X Faktorius“ finalą. Jo metu paaiškėjo trys dalyviai, kurie pateko į projekto superfinalą. Sekmadienį, tiesioginės kovos Kauno „Žalgirio“ arenoje metu, susikaus Kristina Jurevičiūtė, grupė „Good time boys“ ir Rimvydas Matukynas-Antturi. Kuris dalyvis yra vertas nugalėtojo titulo, spręs žiūrovai. Teisėjai turės patariamąjį balsą.

Laidos vedėjai atskleidė, kad sekmadienį viso už dalyvius buvo prabalsuota 26100 kartų. Tai – rekordiniai skaičiai, parodantys, kad dalyvių likimas TV3 žiūrovams yra labai svarbus. Mažiausiai žiūrovų balsų surinko Kristina ir Lukutis. Jie turėjo atlikti išlikimo dainas. Teisėjai nusprendė, kad Kristina yra vertesnė likti projekte. Už ją balsavo visi teisėjai, išskyrus Lukučio mokytoją M. Mikutavičių. „Mes su Luku turime būti tiek džiaugsme, tiek varge“, – sakė teisėjas.

„Manau, kad Lukas yra protingas ir puikiai supranta realybę. Kristina daug daug galvų aukščiau nei jis. Renkuosi Kristiną“, – sakė merginos mokytoja J. Arlauskaitė-Jazzu. „Reikia padėkoti už žavesį, kurį suteikė Lukutis. Tačiau finale turi būti nusipelnęs žmogus kaip Kristina“, – sakė Samas. Žiūrovų numylėtiniu vadintas Lukutis, išvydęs atsisveikinimo filmą apie save, nesuvaldė emocijų ir susigraudino. Ilgą kelią projekte nuėjęs dalyvis niekada neslėpė savo emocijų, prieš kameras atvirai pasakodavo savo išgyvenimus ir patirtis.

„Aš manau, kad kaip ir pergalės taip ir pralaimėjimai yra nelygiaverčiai. Ko gero, labai skaudu pralaimėti, kada tu jauteisi, kad esi geresnis ir tau pritrūko sėkmės, ambicijos. Labai šlykštu pralošti, kai supranti, kad galėjai įveikti priešininką. Tačiau šiuo atveju, tai nėra tas variantas. Kristina yra nesvietiškai sunki priešininkė. Reikia pripažinti, kad nugalėjo pelnytai. O Lukui tai tiesiog bus labai geras nuotykis gyvenime, didelės pamokos, daug džiaugsmo akimirkų, prisiminimų. Jodamas žirgu tu mus visus prisiminti, o gal net sapnuosi“, – emocingai apie savo mokinį kalbėjo M. Mikutavičius.

Žiūrovų balsai lems, kas taps projekto nugalėtoju. Palaikykite savo favoritus balsuodami ne tik prie televizoriaus ekranų, bet ir filmavime – nusipirkus bilietus į „Žalgirio“ arenoje vyksiantį finalą vasario 3 d. Jo metu žiūrovai išvys ne tik finalininkų pasirodymus, bet ir Lukutį, kuris svečio teisėmis dainuos su savo mokytoju M. Mikutavičiumi. Taip pat žiūrovų laukia nauja Jazzu dainos premjera.

Naują kūrinį pristatys ir S. Prūsaitis. „X Faktoriaus“ nugalėtojui atiteks šlovė, garbė ir 15 tūkst. eurų.

2019 01 28 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt