ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
„X faktorius. Žvaigždės“ vaikinai susikaus dėl vietos finaluose
Alfa.lt

Šį sekmadienį – antroji „X faktorius. Žvaigždės“ laida. Jos metu dėl trijų vietų tiesioginiuose finaluose kovos vaikinų kategorija. Komandą sau rinksis Saulius Prūsaitis, o kiti teisėjai turės tik patariamąjį balsą.

Daugelis pripažįsta, kad „Kėdžių iššūkis“ yra vienas įdomiausių etapų ir keliantis didžiules aistras. S. Prūsaitis sakys, kad TV3 televizijos projektas „X faktorius“ yra stebuklų kalvė ir šį vakarą jis tikisi pačių geriausių įspūdžių ir netikėtumų.

Pirmasis į sceną žengs populiarus teatro, televizijos bei kino aktorius Tadas Gryn. Žvilgterėkite į jo pasirodymą: 

Antrasis laidoje pasirodys Londono olimpinių žaidynių prizininkas, boksininkas Evaldas Petrauskas. Jis teigė projekte dalyvaujantis dėl savęs ir žmonių kritika jam visai nerūpi. 

Dar vienas dainuosiantis „Kėdžių iššūkyje“ – iš „Youtube“ filmukų uždirbantis Gediminas Gabalis-Vėjas. Jis puikiai pažįstamas jaunajai žiūrovų kartai.

Serialų aktorius ir režisierius Robertas Lenartavičius taip pat žengia į projektą. Didžiausias jo noras – nustebinti patį save.

Kelionių rengėjas ir žurnalistas Žygimantas Barysas paskutinį kartą dainavo prieš 15 metų. „X faktorius“ jam yra puiki proga sugrįžti į muzikos pasaulį.

Olimpietis, olimpinių žaidynių dalyvis, pasaulio prizininkas Andrejus Olijnikas taip pat projekte. Jis scenoje ne tik dainuoja, bet ir groja gitara.

Virtuvės šefas, kulinarinės studijos vadovas Gian Luca Demarco žavi ne tik dainavimu, bet ir savo iškalba, charizma. Kaip jam pavyks padainuoti?

Ainis Storpirštis – Lietuvos teatro aktorius ir režisierius, pelnęs „Auksinį scenos kryžių“. Scenoje jis atliks legendinės grupės „The Doors“ hitą.

2020 09 11 18:13
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt