pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
„Youtube“ žvaigždė Paul de Miko prakalbo apie A. Kandroto-Celofano grasinimus: „konkurse“ siūlė piniginį prizą
Alfa.lt
Alfa.lt fotomontažas
Paulius Mikolaitis, Antanas Kandrotas

„Jutūberis“ Paulius Mikolaitis, internete žinomas kaip Paul de Miko, naujame vaizdo įraše prakalbo apie skandalingai pagarsėjusio Antano Kandroto-Celofano grasinimus jam ir jo merginai.

Naujame epizode pavadinimu „Antanas Kandrotas-Celofanas bijo manęs“ P. Mikolaitis papasakojo apie praėjusių metų rugpjūčio mėnesį įvykusį incidentą, kuomet Antanas feisbuko puslapyje „Knygnešys“ paskelbė „konkursą“, skatinantį pasikesinti ne tik į P. Mikolaičio, bet ir jo merginos Gabrielės sveikatą, nupurškiant juos dujomis.

Už šį poelgį buvo siūlomas piniginis prizas – 500 eurų. Nors įrašas netrukus buvo pašalintas, situacija vis tiek susilaukė daug dėmesio, ja susidomėjo ir virtualus patrulis bei pradėjo tyrimą.

Plačiau apie tai Paul de Miko pasakoja naujame vaizdo įraše „Yuotube“ platformoje, kuriame kūrėjas ne tik papasakojo apie A. Kandroto-Celofano nusikalstamą praeitį, bet ir sulauktus viešus grasinimus.

Vaizdo įrašas platformoje buvo paskelbtas sausio 2 d. ir jau yra peržiūrėtas daugiau nei 150 tūkst. kartų. Panašu, kad vaizdo įrašas viešojoje erdvėje sulaukė didelio dėmesio, į jį sureagavo ir pats A. Kandrotas. Feisbuko puslapyje „Knygnešys“ buvo paskelbtas naujas įrašas, kuriame – P. Mikolaičio mylimosios ir transeksualės Agness Landau nuotraukos.

„Vienas iš jų yra vyras pasidaręs lyties keitimo operaciją, kita mergina desperatiškai siekianti tapti instagram žvaigždute. Komentaruose spėkite, kas yra kas. O kas sieja šituos asmenis? Jau greitai sužinosite“, – buvo skelbiama „Knygnešio“ įraše.

Nors įrašas buvo netrukus pašalintas, P. Mikolaitis jį pastebėjo ir savo paskyroje pasidalijo įrašo nuotrauka bei savo komentaru.

„100 tūkstančių peržiūrų per 20 valandų ir šiukšlė galutinai kapituliavo. Antanui Kandrotui, pabrėžiu – 42-ejų metų vyrui (ginčytina), trijų vaikų tėvui – beliko tik dergtis iš absoliučiai niekuo dėtos merginos (ar, šiuo atveju – dviejų merginų) ir ši aferisto publikacija tik dar kartą patvirtina du labai svarbius, mano vaizdo įraše akcentuotus aspektus:

1. „Knygnešio“ puslapius administruoja Antanas Kandrotas.

2. Antanas Kandrotas organizavo pasikėsinimą į mano ir MANO MERGINOS sveikatą.

Tokia padugnės desperacija signalizuoja laimėjimą ir dar kartą didelis ačiū jums, kad žiūrite, dalinatės!

Tiesa, tikrieji laimėjimai bus tada, kai Lietuvos policija pradės kažką daryti dėl tokių kaip Antanas Kandrotas-Celofanas“, – feisbuke rašė P. Mikolaitis.

2022 01 04 11:50
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt