pirmadienis, gegužės 10 d.
_Youtuberis_ už pinigus mirtinai sumušė savo merginą tiesioginės transliacijos metu
Alfa.lt

Youtuberis, kuris mirtinai sumušė savo merginą tiesioginės transliacijos metu, buvo nuteistas kalėti, skelbia Daily Star.

Stas Reeflay, kurio tikras vardas Stanislavas Rechetnikovas, buvo sumokėta, kad jis užpultų Valentiną „Valya“ Grigoryevą savo namuose Rusijoje.

Trikdančiame vaizdo įraše jis merginą vadino „prostitute“ ir „smirdančia“. Valentina buvo nustumta į balkoną tik su apatiniais drabužiais.

S. Rechetnikovas sakė, kad Valentina turi žarnyno sutrikimų, dėl kurių jis ją išvedė į lauką, kad „nesmirdėtų“. Vėliau jis ją parnešė į vidų ir pasakė žiūrovams, kad ji nekvėpuoja ir neturi pulso.

Pasak vieno Rusijos naujienų kanalo platformoje „Telegram“, vienas iš S. Rechetnikovo sekėjų sumokėjo jam 1000 dolerių, kad jis sužalotų savo merginą.

Pirminėse ataskaitose buvo teigiama, kad mergina mirė dėl buvimo lauke esant minusinei temperatūrai. Vis dėlto vėliau ekspertai nustatė, kad mirties priežastis yra galvos trauma.

S. Rechetnikovas paliudijo, kad tą dieną jis trenkė merginai į galvą kelis kartus. Jis pripažino ją sumušęs.

S. Rechetnikovas buvo nuteistas už „tyčinį sunkaus kūno sužalojimo, pavojingo žmogaus gyvybei, padarymą naudodamas daiktą kaip ginklą, dėl kurio auka mirė dėl neatsargumo“.

Vėliau vyras buvo nuteistas šešeriems metams griežtojo režimo kolonijoje.

2021 04 28 18:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt