ketvirtadienis, liepos 9 d.
Ž. Grigaitis išgirdo negailestingą diagnozę
tiesa.com

Garsus verslo konsultantas Žilvinas Grigaitis visada išsiskiria iš minios. Jis ryškus, jo veidą visada puošia šypsena, o visuomenę pasiekiančios žinios apie jį iki šiol būdavo susijusios su prabangiais vakarėliais, prašmatniais aksesuarais ar žirgų lenktynėmis saulėtoje Australijoje, kuriose Žilvinas bendrauja su šios šalies grietinėlės atstovais.

Tačiau vieną dieną Ž. Grigaičio gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Ir jis nusprendė neslėpti šios savo pusės – kas nutinka, išgirdus diagnozę vėžys, ir kodėl apie ją taip drąsiai ir atvirai jis kalba šiandien – Ingos Valinskienės laidoje „Adomo obuolys“ jau šį penktadienį 21.00 per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Man buvo ne tai, kad lengvas šokas. Prieš akis prabėgo visas gyvenimo filmas, ir man buvo pasakyta, kad to filmo juostelės galimai liko labai nedaug“, – pasakojo Ž. Grigaitis. Pasak verslininko, tokiomis akimirkomis norisi, kad ryte pabudus viskas dingtų, kad prognozės ir žinia apie ligą būtų lyg blogas sapnas. Tuomet griebiesi šiaudo – sakai, kad laboratorija suklydo, kartoji tyrimus, keiti diagnozę nustačiusius gydytojus. Ir visa tai vyksta išgyvenant vidinę psichozę.

„Man buvo „piešiami“ penki mėnesiai. Viskas. Mes jau turėjome nekalbėti šioje studijoje“, – šokiruojančiai teigė Žilvinas. Po intensyvaus gydymo kurso jis tyliai džiaugiasi, kad liga yra sustabdyta. Ar ilgam, o gal ir visam laikui – to nežino niekas. Tačiau šiandien Žilvinas apie savo diagnozę ir demonus, su kuriais vis dar susiduria, kalba garsiai. Ne dėl savęs – dėl kitų. Dėl vyrų, kurie nedrįsta pasirūpinti savo sveikata, kurie vengia pasitikrinti dėl prostatos vėžio. O delsiant dažniausiai būna per vėlu kažką pakeisti...

„Tyrimas kainuoja 13 eurų. Vyrai, padarykite tai dėl savęs, dėl savo šeimos. Puikiai žinau, kad ryžtis nėra lengva. Tai atrodo nevyriška, tabu. Tačiau vėliau gali tekti savo vyriškumą pasitikrinti tiesiai veidu į baisią diagnozę“, – drąsinančiai kalbėjo Ž. Grigaitis. Įdomūs I. Valinskienės pokalbiai su garsiais vyrais – kiekvieną penktadienio vakarą 21.00 val. „Adomo obuolyje“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

2018 11 29 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt