trečiadienis, spalio 5 d.
Ž. Savickas parodė naują mylimąją: pasidalijo romantiškais vaizdo įrašais
Alfa.lt

Pernai su žmona išsiskyręs galiūnas, stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas neslepia jausmų naujai mylimajai. Garsus vyras socialiniuose tinkluose pasidalijo romantiškais vaizdo įrašais, kuriuos peržiūrėjo tūkstančiai internautų.

Ž. Savicko „TikTok“ paskyroje neseniai pasirodė du nauji vaizdo įrašai, kuriuose galiūnas įsiamžino su paslaptinga šviesiaplauke.

Abu vaizdo įrašai sulaukė didelio populiarumo – pirmasis vaizdo įrašas, nufilmuotas kateryje, peržiūrėtas jau 293 tūkst. kartų, o antrasis – 167 tūkst. kartų.

Alfa.lt primena, kad praėjusiais metais Ž. Savickas išsiskyrė su žmona Jurgita Savickiene.

Iš portalui prieinamų duomenų matyti, kad skyrybos vyko ne bendru abiejų sutuoktinių sutarimu, kuris dažniausiai būna, kai skiriamasi be ginčų, bet Ž. Savicko iniciatyva – žinomas stipruolis pats kreipėsi į teismą dėl skyrybų.

Kartu buvo sprendžiamas ir klausimas, kaip pora turėtų pasidalyti kartu užgyventą turtą. Apie įvykusias turto dalybas portalas duomenų neturi, įprastai tokie dalykai laikomi privačiais, teismai diskretiškai to neviešina.

Skyrybų bylą Vilniaus miesto apylinkės teismas nagrinėjo beveik pusmetį, pirmieji posėdžiai buvo suplanuoti 2021 m. birželį.

Išsiskyrę sutuoktiniai susipažino 2001 m., o susituokė 2010-aisiais, tačiau Ž. Savickas praėjusį birželį žiniasklaidai buvo pripažinęs, kad kartu su J. Savickiene negyvena jau trejus metus.

2022 08 31 12:17
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt