antradienis, rugpjūčio 3 d.
Ž. Savickas su žmona išgyvena santuokos krizę: 3 metus gyvena atskirai
Alfa.lt

Stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas su žmoga Jurgita suka skirtingais keliais - sutuoktiniai jau 3 metus gyvena atskirai, skelbia naujienų portalas Delfi.

Portalui šį faktą patvirtino ir pats Ž. Savickas. „Galiu pasakyti tik tiek, kad nuo 2017 m. negyvenu su žmona. Daugiau nieko nenorėčiau komentuoti“, – sakė žinomas vyras.

Iš pradžių ši informacija pasirodė portale Lrytas. Šaltinis naujienų portalui atskleidė, kad sutuoktiniai jau porą metų išgyvena santuokos krizę. „Jų skyrybos vyksta jau apie 2 metus. Situacija tokia, kad Žydrūnas, tiesiai šviesiai tariant, eina per moteris, o Jurgita kenčia. Ji bandė taikytis, su tuo susigyventi, tikėjo, kad jis pasikeis, tačiau taip neįvyko ir galiausiai ji nusprendė tyliai ir ramiai išsiskirti", - pasakojo šaltinis.

Alfa.lt primena, kad Ž. Savickis ir Jurgita Savickienė susituokė 2010 m. liepos mėnesį. Vestuvių iškilmės vyko Vilniaus Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje, porą sutuoks brolis Pijus.

Jaunavedžių ir svečių privatumu rūpinosi trys apsaugos darbuotojai. Tikriausiai nenorėjo, kad prie bažnyčios laukę fotografai įamžintų šias šventės akimrkas, tad į bažnyčia įjėjo ne pro paradines duris.

Po ceremonijos jaunieji priiminėjo sveikinimus, o paklaustas apie medaus mėnesį Ž. Savickas sakė: „Mūsų visas gyvenimas bus kaip medaus mėnuo.“ Po ceremonijos pora dar išvykti neskubėjo, skyrė laiko fotosesijai. Apie tai, ar planuoja nešti jaunąją per tiltą Ž. Savickas sakė: „Tik per vieną“.

2020 06 09 16:52
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt