sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Žaibiškai populiarėjančios „Vežam!“ siuntos laukia dar daugiau vairuotojų
tiesa.com

Tik šią vasarą pristatyta lietuvių sukurta programėlė „Vežam!“, nemokamai suvedanti siuntų vežėjus ir tuos, kuriems šios paslaugos reikia, taip sparčiai išpopuliarėjo, jog vartotojai jau skaičiuojami tūkstančiais. Dažniausiai šiuo startuoliu naudojasi Jungtinės Karalystės lietuviai, jų tiek daug, kad vairuotojai vos spėja teikti pasiūlymus siuntoms.

Užsienyje gyvenančių lietuvių sukurta programėlė „Vežam!“ skirta palengvinti siuntų vežėjų ir jų siuntėjų gyvenimą: jie vieni kitus gali rasti akimirksniu, taip sutaupydami laiką ir kitus resursus.

Toks paprastas naudojimas labai greitai išpopuliarino „Vežam!“ – vos per kelias savaites nuo pristatymo programėle pasinaudojo apie 2 tūkst. vartotojų, o tai pranoko visus kūrėjų lūkesčius.

„Džiugu, kad žmonės naudojasi programėle. Bet dar labiau mus džiugina tai, kad sulaukiame apmąstytų, o kartais net ir labai kritiškų, tačiau išsamių programėlės vartotojų pastebėjimų bei komentarų, pagal kuriuos patobulinome „Vežam!“.

Todėl mūsų komanda įdiegė naujus sprendimus, pavyzdžiui, vairuotojams supaprastinti siuntų atsirinkimo būdai – įtraukiant filtravimo funkciją, pašalinti erzinantys ir mūsų vartotojams naudos neteikiantys žingsniai. Jie buvo pastebėti, o tada ir pertvarkyti tik mūsų vartotojų dėka“, – sakė „Vežam!“ vyr. pareigūnė (COO) Justė Jauneikaitė.

„Mūsų tikslas – kurti intuityvų ir naudojimui patogų produktą. Todėl šiuo metu plušame prie „Viber“, „Whatsapp“ ir „Facebook Messenger“ integracijos su „Vežam!“ programėle – vairuotojų ir siuntėjų bendravimui tarpusavyje pagreitinimui. Taip pat domimės galimybe pritaikyti dar pažangesnes technologijas “, – pasakojo vienas iš „Vežam!“ įkūrėjų Vitalijus Farafonovas.

Kaip ir su kiekviena mobilioji programėlė, suvedanti klientus su paslaugos teikėjais (pvz. „Uber“, „Airbnb“ ar „BlaBlaCar“), „Vežam!“ irgi susiduria su tuo pačiu iššūkiu – išlaikyti balansą tarp vairuotojų ir klientų siuntų užsakymų skaičių.

Kitaip tariant, jeigu nepakanka vairuotojų, klientas bus priverstas ilgėliau laukti savo užsakymo įvykdymo, ir – priešingai – jeigu nebus pateikiama užtektinai siuntų, vairuotojams didelės motyvacijos nuolat tikrinti programėlę irgi nebus.

„Pasiekti idealų balansą – tikrai nelengva, todėl šiuo metu mes labai laukiame ir kviečiame naujus vežėjus registruotis prie „Vežam!”, – primena J. Jauneikaitė.

Siuntų vežėjai gali užsiregistruoti nemokamai, programėlei pateikus asmens tapatybę bei transporto priemonės draudimą įrodančius dokumentus – kiekvienas iš jų patikrinamas, ir per kelias sekundes galima siūlyti klientams savo paslaugų įkainius.

Kaip ir bet kuriame kitame virtualiame versle, čia itin svarbi paslaugos teikėjo reputacija – vartotojams yra suteikiama galimybė įvertinti vežėjo atliktą darbą. Tai naudinga abiems pusėms – siuntėjas, prieš pasirinkdamas kurjerį, su „Vežam!“ turi galimybę pamatyti jo įvertinimą (rating), o aukštesnio įvertinimo siekiantys vairuotojai siuntas stengiasi pristatyti sėkmingai ir atsakingai.

Su vežėjais galima atsiskaityti grynaisiais arba registruota mokėjimo kortele. Siuntėjui mokant pastaruoju būdu, vairuotojas gaus uždarbį tik gavus patvirtinimą apie sėkmingą siuntos atgabenimą.

„Vežam!“ šiuo metu taip pat derisi su keliomis degalų kortelių tiekėjų įmonėmis Europoje, kurios ne tik palengvintų atsiskaitymus, bet ir suteiktų vairuotojams nuolaidas degalams visoje Europoje.

„Vežam!“ programėlė pasiekiama tiek iOS (siuntėjams ir vežėjams) tiek ir Android (siuntėjams ir vežėjams) vartotojams.

„Tiesa“ nuo šiol seks, kaip startuoliu „Vežam!“ sekasi naudotis tiek siuntėjams, tiek vežėjams, o jų įspūdžiais pasidalins su skaitytojais.

Emigrantų startuolis „Vežam!“ siuntų gabenimą pavertė lengvu užsiėmimu

2018 08 30 08:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt