trečiadienis, gruodžio 2 d.
Žinoma dainininkė turi gerų žinių
tiesa.com

Kūno rengybos specialistė Greta Lebedeva ir imtynininkas, olimpietis Aleksandras Kazakevičius gyvena džiugiomis nuotaikomis. Porą netrukus aplankys gandrai, praneša naujienų portalas Žmones.lt.

Praeitą rugpjūtį sostinės Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje žiedus sumainiusi pora pirmagimį sūpuos dar šią vasarą. Pasak minėto portalo, Greta jau šeštą mėnesį nėščia, o kūdikis labai planuotas ir laukiamas.

Alfa.lt primena, kad 2014 metų pavasarį G. Lebedevos bevardį pirštą papuošė sužadėtuvių žiedas. Anksčiau buvusios grupės „Kitokios“ narė yra sakiusi: „Neabejoju, kad vestuvės yra įrodymas savo mylimam žmogui, jog esi pasiryžęs su juo būti visą gyvenimą. Todėl noriu, kad mano gyvenime viskas vyktų pagal planą – pirma draugystė, po to – santuoka, o tik tada – vaikai. Tuomet gyventi tikrai įdomu.“

Apie asmeninį gyvenimą žinoma moteris niekada nebuvo linkusi kalbėti, pasak jos, meilė mėgsta tylą: „Ta tema aš nieko nenoriu šnekėti, nes prišneki, o po to neišsipildo. Apie asmeninius santykius kuo toliau, tuo mažiau šnekėsiu“, – yra sakiusi G. Lebedeva.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 05 13 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt