antradienis, rugsėjo 22 d.
Žinoma vizažo meistrė O. Žuravliova transformavosi į Lady Gaga
Alfa.lt

Žinoma vizažo meistrė, knygų autorė Olesia Žuravliova ir toliau stebina sekėjus pokyčių projektu. Jau devintą kartą priėmusi savo sekėjų iššūkį, Olesia transformavosi į žymiąją dainininkę Lady Gaga.

„Transformuojuosi į Lady Gagą jau antrą kartą. Nuolatos gaunu komentarus, kad esu į ją panaši. Tai man sukelia tik šypseną. Teko matyti ne vieną dokumentiką su šia atlikėja. Lady Gaga įkvepia savo veiklumu, nuoširdumu ir tuo pačiu paprastumu, ir joje tikrai atrandu dalį savęs.“ – dalijosi Olesia.

2019 metais mados renginyje „Met Gala“ atlikįja Lady Gaga žengiant raudonuoju kilimu, per 20 minučių pakeitė net 4 skirtingus įvaizdžius. Vieną jų atkartoti pasirinko ir Olesia.


„Stebint metų metus Lady Gagą, jau tikriausiai visi pastebėjome, kad jos įvaizdžiai nėra paprasti. Tačiau visą tai susideda į tobulą visumą: makiažas, plaukai, apranga. Pastebėjau, kad jos makiaže labai dažnai vyrauja tvarkinga netvarka. Tai yra jos vizažistės Sarah Tunno braižas. Nemeluosiu, kartais norint sukurti tokią „tvarkingą netvarką“ būna kur kas sunkiau, negu piešti preciziškas ir grafines linijas“ – minėjo Olesia.

Olesia jau ne kartą įsitikino, kad kuomet įvaizdis atrodo paprastas, dažniausiai jo kūrimo proceso metu užtrunkama kur kas daugiau laiko. „Mano pažadas – transformaciją turiu atlikti iš pirmo karto. Iš anksto aš nesiruošiu, neišbandau įvaizdžio. Tai yra smagi proceso dalis, kurios metu pati išmokstu vis kažko naujo. Kaskart tenka pasukti galvą, kaip tinkamai sukurti kiekvieną detalę. O šį kartą su glamūrinėm auksinėm blakstienom turėjau daugiausiai bėdų. Niekas net neįtartų, kad jos buvo iškarpytos iš paprasto klijuojamo popieriaus“ – juokiasi Olesia.

2020 09 10 10:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt