penktadienis, rugsėjo 18 d.
Žinomas aktorius išklojo visa tiesą apie žiūrimiausią Kalėdų filmą
tiesa.com

Dažniausiai per žiemos šventes milijonus žmonių prie ekranų pritraukia 1990-ųjų jau klasika tapęs filmas „Vienas namuose“. Jo žvaigždė Macaulay Culkinas sutinka su gerbėjais, sakančiais, kad filme yra daug nelogiškų sprendimų.

Populiarioje amerikiečių laidoje „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“ pasirodęs M. Culkinas atvirai išdėjo savo nuomonę apie jį išgarsinusį filmą.

„Gerai, šis vaikas iš tiesų protingas, tiesa? Tačiau kodėl, pamatęs į namus besilaužiančius plėšikus, jis tiesiog nepaskambino policijai? – retoriškai klausė 37-erių aktorius. – Jis sugalvoja didelį planą, naudoja mažiausius prietaisus, bet juk egzistuoja telefonai. Filme jis nesinaudoja mobiliuoju, tačiau tai nieko nekeičia. Manau, kad didžiausia skylė visame filme. Žinoma, aš negalvoju apie tai kiekvieną dieną.“

M. Culkinas taip pat prisipažino, jog žino daugumą teorijų apie jo įkūnytą personažą. „Girdėjau tas teorijas, kad esu tas vyras iš „Pjūklo“. Neva Kevinas McCallisteris užaugo ir tapo Jigsaw iš „Pjūklo“, – juokavo aktorius.

Visgi gerbėjų kuriamos teorijos sukasi ne tik apie garsų filmą. Internautai dažnai paskelbia, kad žinomas aktorius mirė, nors tai būna netiesa.

„Aš dažnai mirštu. Pirmą kartą, kai tai nutiko, man net paskambino mano advokatas. Tada man buvo 15 ar 16 metų. Jis paklausė: „Macai, ar tai tu?“ Aš atsakiau, kad taip. Jis pasakė, kad tik tikrino, ar esu gyvas, nes CNN pranešė apie mano mirtį. Galiu pagal šiuos gandus nustatyti laikrodį. Tai nutinka kartą ar du per metus. Nežinau, kodėl, bet žmonės nori mane nužudyti“, – šmaikštaudamas sakė aktorius.

ŠALTINIS: alfa.lt

2018 03 15 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt