antradienis, kovo 9 d.
Žinomas aktorius skiriasi su 60 metų jaunesne žmona, priežastis atima žadą
tiesa.com

87 metų aktorius Ivanas Krasko skiriasi su net 60 metų už jį jaunesne žmona Natalia. 2015-ųjų rugsėjį mylimąją vedęs vyras kaip skyrybų priežastį nurodė tai, kad žmona nesutinka patenkinti jo lytinių poreikių.

Ivanui atsibodo, kad Natalia atsisako su juo mylėtis, tad vyras, kaip teigia portalas Mirror.co.uk, nusprendė nešvaistyti laiko veltui ir nutraukti santuoką.

I. Krasko – žinomas rusų aktorius, atlikęs daugiau nei 140 vaidmenų. Garbaus amžiaus vyras taip pat yra penkių vaikų tėvas. Jis pridūrė, kad didelę įtaką skyryboms turėjo ir tai, kad žmona Natalia nesutiko pagimdyti jam dar vienos atžalos.

Portalas praneša, kad atsisakyti lytinių santykių su sutuoktiniu 27 metų moteris ėmė beveik iškart po vestuvių, nes ji bijojo pastoti. Natalia abejojo, ar jie turės pakankamai pinigų, kad užaugintų vaiką, ir nerimavo dėl to, kad juodu neturi bendro šeimos būsto.

Teigiama, kad Natalia užaugo vargingoje šeimoje. Ji nenori, kad jos vaikai augtų panašiomis sąlygomis. „Nenoriu tapti vieniša mama. Vaikai – didelė atsakomybė, o mes šiuo metu dar net neturime nuosavo būsto“, – sakė ji. Vos tik susituokė, pora apsigyveno pas I. Krasko anūką.

Apie tai, kad vyras ruošiasi ją palikti, moteris sužinojo atostogų Ispanijoje metu.

Ivanas planuoja grįžti pas savo trečią buvusią žmoną Natalą Vyal, kuri yra dviejų jo vaikų motina.

Alfa.lt primena, kad vienas kitam amžiną meilę pora 2015-aisiais prisiekė slaptoje vestuvių ceremonijoje, kurioje dalyvavo tik artimiausi šeimos nariai ir draugai.

Nepaisydamas daugybės šiuos santykius kritikavusių žmonių, viename interviu vyras tikino, kad jųdviejų santuoka buvo palaiminta paties dangaus. Savo dabar buvusią žmoną Natalią Ivanas pastebėjo tarp jo kursą lankyti pasirinkusių studentų, o meilė tarp jųdviejų įsižiebė, it staiga trenkus žaibui iš giedro dangaus.

„Aš pagaliau vėl ėmiau jaustis tokiu vyru, koks jau seniai nebesijaučiau. Kažkas, kas laikui bėgant kažkur pasimetė, lyg išnyko, vėl sugrįžo atgal“, – anksčiau sakė I. Krasko.

ŠALTINIS: alfa.lt

2018 09 13 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt