sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Žinomas atlikėjas paskelbė apie savo kandidatūrą į JAV prezidentus
tiesa.com

Atlikėjas Johnas Legendas neseniai patvirtino, kad jo kolega ir bičiulis Kanye Westas iš tiesų ketina balotiruotis į JAV prezidentus 2024 metais. Jis sakė, kad 41-erių reperis ne kartą rimtai užsiminė apie tai, kad nesutikdamas su politiniais sprendimais pats norėtų tapti šalies vadovu ir priiminėti politinius sprendimus savarankiškai, rašoma dailymail.co.uk.

„Manau, kad jis apie tai kalbėjo rimtai. Jis mato kai kuriuos savo aspektus Trumpe ir mano, jog tai, kad Trumpas laimėjo, pergalę padaro realia ir jam“, – sakė garsenybė.

Dar 2015 metais jis išreiškė savo norą tapti prezidentu 2020 metais. Ir dabar jis dar kartą tai patvirtino. Atlikėjas nepamiršo šio savo troškimo, tačiau tai įgyvendinti ketina jau 2024 metais.

Johnas taip pat užsiminė, kad puikiai sutaria su senu savo bičiuliu, nors jų politinės pažiūros ir gerokai išsiskiria. Daugiausiai nesutarimų tarp vyrų kyla aptarinėjant Donaldo Trumpo valdymą.

„Aš tikrai nemanau, kad politika susideda tik iš debatų ir rinkimų ar argumentų. Politika ir politikai realiai veikia žmonių gyvenimus. Kanye turi savo nuomonę ir nuogąstavimus, o aš savo“, – sakė jis.

Belieka tik laukti rinkimų, o tuomet ir sužinosime, ar iš tiesų K. Westas ketina tapti šalies prezidentu. Kad ir kaip būtų, ji iš tiesų yra rimtai nusiteikęs, o tai, kad muzikantas dažnai diskutuoja ir aršiai aptarinėja šalies politiką socialiniame tinkle, pastebima jau kuris laikas.

ŠALTINIS:delfi.lt

2018 09 09 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt