trečiadienis, gruodžio 2 d.
Žinomas pareigūnas prabilo apie meilę mamai
tiesa.com

Artėjančios Motinos dienos proga žinomi televizijos veidai uždainavo vieną populiariausių dainų mamai – Marijono Mikutavičiaus „Aš širdyje labai myliu savo mamą“. Labiausiai žiūrovus nustebino ir sužavėjo pareigūno, gerai pažįstamo iš laidos „Farai“, pasirodymas klipe.

Mamai dainuojantis pareigūnas Mindaugas Šalčius yra Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato patrulių rinktinės 2-osios kuopos mobilaus būrio vyriausiasis patrulis. Mindaugas džiaugiasi, kad jo pasirodymas TV3 klipe buvo puiki staigmena mamai: „Mama buvo labai nustebusi, nes aš jai nieko apie tai nesakiau ir kai pamatė, tai sakė – kažkas fantastiško“.

Pasak Mindaugo, jo mama nėra išranki dovanoms ir nors šis jo pasirodymas turbūt bus nepralenkiama dovana, paprastai jis Motinos dienos proga tiesiog įteikdavo gėlių. „Aš žinau, kokia mano mama yra, ji yra nepaprastai paprasta. Ir paprasčiausios gėlės jai teikia daug džiaugsmo. Man mama yra moters idealas, kadangi ji yra dėmesinga, atsidavusi šeimai, išklausanti, rūpestinga, turi gerą humoro jausmą“, – apie savo mamą Joaną kalba Mindaugas.

Jaunas pareigūnas tikina sulaukęs mamos palaikymo ir tuomet, kai nusprendė tapti policininku. „Ji labai palaikė, labai tuo džiaugėsi. Be abejo, ji žino, koks sudėtingas yra policininko kelias, bet tiki, kad aš puikiai galėsiu juo eiti ir padėti kitiems žmonėms. Ji buvo labai laiminga, kai tapau policijos pareigūnu“.

Mindaugas prisimena ir pačią šilčiausią akimirką iš savo vaikystės, susijusią su mama. Kaip ir galima tikėtis iš policijos pareigūno – situacija, kuri jam labiausiai įstrigo į atmintį – gana ekstremali. „Atsimenu, kai žaidėm su draugais, mėtėmės fanera ir man prakirto galvą. Mama man gretai uždėjo tvarsčius ir nuvežė į ligoninę. Visą kelią mane ramino, guodė, kad viskas bus gerai“.

2017 05 05 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt