penktadienis, rugsėjo 25 d.
Žinomi žmonės – apie tai, kaip patys diagnozuoja sau ligas
tiesa.com
LNK
Laida „KK2 penktadienis“

Pasaulį šiurpinanti koronaviruso baimė pamažu užvaldo ir Lietuvą. Kaip tik šiuo metu koncertams Vokietijoje besiruošiantis Radži prisipažino labai bijantis vykti į užsienį. „O kas, jeigu užsikrėsiu ir numirsiu?“ – LNK laidoje „KK2 penktadienis“ šį vakarą, 19.30 val., guosis jis. Atlikėjas rimtai nusiteikęs kovoti su ligomis ir kitomis bjaurastimis. Išeidamas iš namų, ant veido jis žada užsidėti net 5 kaukes ir viešose vietose nuolat būti tik su jomis.

Radži neslepia, jog gydytojų jis labai bijo. Bet ligų bijo dar labiau. Taigi, pastebėjęs bent menkiausią spuogelį eina tikrintis. „Buvo toks laikas, kai poliklinikose sėdėdavau su bobutėmis eilėse kelis kartus per savaitę, jos mane kalbindavo, o man galvoje – tik baisiausias scenarijus“, – bauginančią patirtį prisimins Radži.

Pasirodo, visai neseniai po koncerto atlikėjas buvo aptikęs gumbą, kuris vis didėjo. Pasiskaitęs internete Radži pašiurpo: kone visi simptomai atitiko onkologinės ligos aprašymą. Teko vykti į polikliniką ir ten atlikti labai nemalonias procedūras. Vėliau Radži buvo atlikta operacija. Po viso šito dainininkas taip įsibaimino, kad savo gydytoją ėmė tiesiog „terorizuoti“, reikalaudamas kuo greitesnių tyrimo atsakymų.

„Vieną dieną gydytojai trūko kantrybė ir ji pasakė: jei dar kartą pasirodysi mano kabinete, aš tave nušausiu. Taip aš pasveikau“, – pasakos Radži, pripažįstantis ir tai, jog dalis jo sveikatos bėdų kyla dėl to, jog jis – labai jautrus, nervingas, karštakošis... Taigi, šį vakarą, 19.30, „KK2 Penktadienyje“ Radži bus atlikta akupunktūros procedūra, padedanti stabilizuoti nervų sistemos darbą.

Sudėtingais, su sveikata susijusiais išgyvenimais „KK2 penktadienyje“ dalysis ir tymais neseniai sirgęs bei širdies operaciją ištvėręs „Rondo“ lyderis Fara, ir profilaktinių tyrimų guru save vadinanti renginių vedėja Donalda Meiželytė. O sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai laidos kūrėjai pasiūlys sudalyvauti netradicinėje terapijoje – basam atsistoti ant stiklo.

Ypatingi sveikatinimosi būdai ir išskirtinės istorijos – jau šį vakarą, 19.30 val., laidoje „KK2 penktadienis“.

2020 02 21 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt