pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Žinomiausias Madonnos pasirodymas toks tapo tik dėl vienos klaidos
tiesa.com
Youtube.com
Madonna

Kasmet vykstančių „MTV vaizdo klipų apdovanojimų“ scenoje buvo surengtas ne vienas ikonišku tapęs pasirodymas. 2001-aisiais popmuzikos princesė Britney Spears šoko su didžiuliu pitonu, 2009-aisiais prieš didžiulę auditoriją mirties sceną pavaizdavo Lady Gaga. Tačiau jokiam atlikėjui nepavyks perspjauti Madonnos ir jos legendinės dainos „Like A Virgin“ atlikimo.

Pirmuosiuose 1984-aisiais surengtuose apdovanojimuose, kuriuose tuo metu nelabai žinoma dainininkė ant scenos raitėsi pasipuošusi balta vetuvine suknele, ji paliko didžiulį įspūdį. Tačiau, pasirodo, šis daug kam šoką sukėlęs pasirodymas, išgarsinęs pačią Madonną ir apdovanojimų ceremoniją, nevyko pagal planą.

„Apsimesiu, kad taip ir turi būti“

Pasak kanalo „MTV“ prodiuserių, nuo pat pirmų susitikimo akimirkų Madonna kėlė aukštus reikalavimus ir su ja susitarti buvo nelengva. Iš pradžių tuo metu 26-erių dainininkė ant scenos norėjo pasirodyti su bengališkuoju tigru. „MTV“ greitai atkalbėjo atlikėją nuo šios minties, tad Madonnai neliko nieko kito, kaip tik į sceną pristatyti 5 m aukščio tortą ir kūrinį atlikti apsivilkus balta vestuvine suknele.

Pasirodymo pradžioje Madonnai pradėjus lipti nuo torto, atsilaisvino jos batelis. Kad jis netrukdytų, atlikėja batelius nusispyrė.

Nulipusi nuo torto dainininkė atsigulė ant žemės ir pabandė batelius apsiauti.

„Pamaniau apsimesiu, kad taip ir turėjo būti, tad atsiguliau ant grindų ir pradėjau voliotis aplink. Man siekiant batelio, pasikėlė suknelė ir visi pamatė mano apatinius“, – 2012-aisiais pokalbių laidos vedėjui Jay’ui Leno sakė Madonna.

Tačiau atlikėja nepasimetė ir toliau vaidino, kad jos pasirodymas vyksta būtent taip, kaip ir buvo planuota. Ji voliojosi ant grindų, tada staigiai pakilo ir ėmė šokti, o po to vėl sugrįžo ant grindų. Pasirodymą Madonna užbaigė gulėdama ant nugaros, jos galvą uždengus suknelei.

 
 

 Dainininkės karjera buvo pasmerkta?

Po pasirodymo tuometinis Madonnos vadybininkas Freddy DeMannas ant atlikėjos buvo itin supykęs.

„Iš pykčio jis pabalo, jis buvo labai įsiutęs. Pasakė, kad taip sugadinau savo karjerą. Aš nė nežinojau, kad visi matė mano užpakalį. Nesuvokiau, kas tuo metu nutiko ir kadangi tada dar nebuvau tokia populiari, neatrodė, kad visko taip paprastai netekau“, – tėsė dainininkė.

Tačiau buvo priešingai. Dainininkė tapo ryškiausia muzikos žvaigžde, o šis pasirodymas laikomas vienu ikoniškiausiu popkultūros istorijoje.

„Ji buvo šou pažiba“, – tada sakė buvęs „MTV“ kanalo vyr. viceprezidentas Lesas Garlandas.

Albumas tokiu pat pavadinimu, kaip ir daina „Like A Virgin“ tapo Madonnos pirmuoju aukščiausias pozicijas pasiekusiu albumu ir pirmuoju moters atlikėjos albumu, kurio buvo parduota daugiau nei 5 mln. kopijų, rašo Biography.com.

1984-ųjų pasirodymą netgi buvo bandyta atkartoti 2003-aisiais, tik tąkart Madonna vilkėjo smokingą, o šalia jos ant scenos pasirodė vestuvinėmis suknelėmis pasipuošusios Christina Aguilera ir Britney Spears.

Tiesa, ir tada ant scenos įspūdingą pasirodymą surengusios atlikėjos tapo muzikos istorijos dalimi, kai Madonna su Britney ir Christina pasibučiavo atliekant dainą „Hollywood“.

2019 07 11 06:20
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt