pirmadienis, spalio 26 d.
Žirgo pergale lenktynėse besidžiaugusiai nėščiajai prasidėjo gimdymas
tiesa.com
Pixabay.com

Nėščia moteris taip stipriai džiaugėsi jos pasirinkto žirgo pergale lenktynėse, kad jai prasidėjo gimdymas, rašo Metro.co.uk.

Žirgų lenktynių gerbėja 32-ejų Kim Sevier su vyru Nicku liepos 11 d. stebėjo varžybas. Nors pagal gydytojų spėjimus moteris pagimdyti turėjo prieš dvi dienas, ji negalėjo praleisti kasmetinio renginio, kuriame visada švenčia močiutės Ceinwin gimtadienį.

Iš Oxono, Wantage miesto kilusiai Kim po trijų dienų planavo vizitą į ligoninę, kur jai turėjo būti sukeltas gimdymas.

„Tą rytą jaučiau šiek tiek skausmo. Bet nepagalvojau, kad tai reiškia, jog netrukus rankose sūpuosiu kūdikį. Galvojau, kad tai paprasčiausi Braxton Hicks sąrėmiai“, – pasakojo Kim.

Diena varžybose prasidėjo labai gerai. Pastačiusi 2 svarus ant pasirinkto žirgo, moteris laimėjo 26 svarus. Pasidžiaugusi pergale ji suprato, kad netrukus džiaugsis dar vienu dalyku – moteriai prasidėjo tikrieji sąrėmiai.

Tuo tarpu jos vyras antrose lenktynėse taip pat sulaukė sėkmės – pastatęs 5 svarus jis laimėjo 70 svarų. Daugiau varžybų šeima pamatyti nespėjo, mat prieš prasidedant trečioms, Nickas jau skambino pribuvėjai.

„Mano sąrėmiai buvo stiprūs ir dažni. Prieš prasidedant trečioms varžyboms jau skambinau ligoninei ir pasakojau, kad man prasidėjo gimdymas. Kartu su mumis buvusioms mamai ir močiutei, kuriai 93-eji, pranešiau turinti vykti, nes man prasidėjo gimdymas. Visos pradėjome iš džiaugsmo verkti, – prisiminė Kim. – Kelionė buvo gana skausminga. Kūdikis į pasaulį beldėsi labai stipriai ir buvo nekantrus. Nepagalvojau, kad nuvykus į varžybas po kelių valandų rankose jau laikysiu kūdikį.“

Vis dar dėvėdama burbuliukais puoštą suknelę, John Radcliffe ligoninėje Oksforde Kim susilaukė sūnaus Jacko. Berniukas svėrė 2,3 kg.

„Mano pribuvėja sakė, kad buvau labiausiai pasipuošęs žmogus gimdymo palatoje, kokį jai tik teko matyti“, – tęsė Kim, kuri prasidėjus gimdymui nespėjo persirengti puošnios žirgų lenktynėms skirtos suknelės.

Žirgų lenktynių organizatoriai, sužinoję apie ypatingą Jacko gimimą, berniukui suteikė nemokamą visą gyvenimą trunkančią narystę varžybose. „Tikimės su juo greitai susipažinti“, – sakė Newbury Racecourse atstovai.

2019 08 02 08:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt