pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Žiurkė bare iš lankytojo rankų pavogė maistą
tiesa.com

„The Albany Palace“ barą, įsikūrusį Trowbridge mieste, aptemdė nemalonus incidentas. Vieną iš lankytojų atakavo žiurkė, kuri iš jo rankų pavogė skrudintą bulvytę.

Kaip rašoma naujienų portale metro.co.uk, baras priverstinai buvo uždarytas, kol jo darbuotojai gaudė graužiką. Gaudynės truko apie 30 minučių.

Liudininkės Lucy Wrenn teigimu, ji su parneriu Reece'u Coombs'u vakarieniavo bare, tačiau visai netrukus vyro koja perbėgo žiurkė, kuri pagriebė jo rankose turėtą skrudintą bulvytę ir pabėgo.

Porai už įvykusį incidentą pinigai buvo gražinti tik dalinai, jie vistiek turėjo susimokėti už suvalgytą užkandį ir išgertus gėrimus.

Baro atstovas neslėpė,kad gaudynių metu buvo sugautos ne viena, tačiau netgi dvi žiurkės. Visgi jis nesutiko su faktu, kad vagilė-graužikė pavogė kliento bulvytę iš rankų, pasak jo, žiurkė valgė bulvytę, kuri buvo nukritusi ant žemės.

Šią savaitę tai ne pirmas incidentas susijęs su graužikais. Britė į namus užsisakiusi maisto prekes iš „Tesco“, pirkinių krepšyje aptiko didžiulę žiurkę. Moters dukra, kol vežėjas gaudė graužiką, nualpo. „Tesco“ atstovai atsiprašė už įvykusį įvykį ir nusiuntė nukentėjusiosioms gėlių.

2016 02 04 07:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt