sekmadienis, kovo 7 d.
Zodiako ženklai, kuriems 2020-ieji bus išbandymų metai
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Kaip žinome, 2020-ųjų globėja bus Baltoji metalinė žiurkė. Tai draugiškas padaras. Nepaisant to, anaiptol ne visiems kiti metai bus geri. Be to, tai bus keliamieji metai. O tai reiškia, kad atsiras papildomų pavojų ir povandeninių uolų.

Astrologai išaiškino, kuriems Zodiako ženklams kiti metai taps ištisiniu jų tvirtybės išbandymu.

JAUTIS (04 21–05 20)

Šio ženklo atstovus problemos pasieks iš praeities. Ir dėl savo gyvenimo sunkumų dažniausiai bus kalti jie patys.

Kai žmogus nuolat išsisukinėja iš vietinės reikšmės nemalonumų ir nesprendžia smulkių problemų, skaudina savo artimuosius ir draugus, pats to nepastebėdamas, tai bėdos kaupiasi ir vieną kartą užgriūva visos kartu.

Taip atsitiks Jaučiui kitais metais. Ir niekas kitas, išskyrus jį, negalės išspręsti visų tų problemų.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Vėžio 2020 m. tykos finansinės nesėkmės, materialiniai sunkumai, grės didelis pavojus tapti sukčių ir apgavikų auka.

Astrologai pataria Vėžiui nesunkinti ir taip nelengvos finansinės padėties, nedaryti jokių rizikingų finansinių operacijų, atsisakyti abejotinų sandėrių, investicijų, kreditų, nepateisinamai brangių pirkinių ir visaip stengtis išsaugoti tai, kas jam dar liko. Taupymas ir kuklumas padės jam nenuskursti.

AVINAS (03 21–04 20)

2020 m. Avinui gresia depresija, kuri protarpiais vis pereis į nekontroliuojamą agresiją savo artimųjų, o kartais ir visos žmonijos atžvilgiu.

Dėl to kils įvairių konfliktų su draugais, nesutarimų su partneriais, slogi atmosfera šeimoje. Jeigu Avinas neįveiks savęs, nesuvaldys savo minčių ir jausmų, tai kitais metais jis galės atsidurti dykumoje.

2019 10 30 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt