trečiadienis, balandžio 14 d.
Žurnale vyrams – lytį pakeitęs vyras (nuotraukos)
tiesa.com

Sekančio numerio „Playboy“ žurnalo centrinė figūra bus lytį pakeitęs ir modeliu tapęs vyras, tai pirmas toks atvejis legendinio leidinio istorijoje.

Kiekviename „Playboy“ žurnale nuo pat jo leidybos pradžios 1953 metais vienam modeliui skiriamas ypatingas dėmesys: seksualios jos nuotraukos puikuojasi ant viršelio, kituose puslapiuose, taip pat išspausdinamas plakatas su nuogu jos kūnu.

Šie modeliai dar vadinami mėnesio merginomis, kurioms ir tenka daugiausiai vyrų dėmesio. Be to, už ta modelis gauna 100 tūkst. JAV dolerių honorarą, automobilį ir daug kitų vertingų dovanų.

O lapkritį pasirodysiančiame numeryje pirmą kartą bus išspausdintos translyčio nuotraukos. Modelis – 26 metų prancūzė Ines Rau. Jos nuotraukos šiame vyrų žurnale jau buvo spausdintos 2014 metais, tada ji buvo pastebėta ir pasirašė sutartį su modelių agentūra, pasirodė ant garsių mados festivalių podiumų, modelio nuotrauka puikavosi ant įtakingo madų žurnalo „Vouge“ itališkosios versijos viršelio.

Šis „Playboy“ numeris bus pirmasis po jo įkūrėjo Hugh’o Hefner’io mirties.

Kai leidinio atstovai pranešė apie naujausią mėnesio merginą, toks redaktorių sprendimas pradžiugino ne visus „Playboy“ gerbėjus.

„Kai atsiverti žurnalą vyrams, tikiesi pamatyti moterį, o ne vyruką, kuris mano esantis moterimi, arba vyrą, kuris į moterį tapo panašus tik operacijų dėka“, – redakcijai pranešė vienas skaitytojas, panašių komentarų buvo ir daugiau, kiti tiesiog ragino nepirkti žurnalo, jeigu jiems nepatinka publikuojamo asmens nuotraukos.

Pati I. Rau džiaugėsi ne tik galimybe tapti centrine „Playboy“ figūra, bet ir tuo, kad jaučiasi „suprasta“.

Redakcijai paviešinus apie translyčio nuotraukas aikštėn iškilo dar vienas faktas: pasirodo, I. Rau nėra pirmasis lytį pakeitęs žmogus, kurio nuotraukas publikuoja „Playboy“. Dar 1981 m. šio leidinio fotografams pozavusi to meto įžymybė Caroline Cossey irgi buvo gimusi kaip vyras.

[8738,8739,8740]

[8741,8742,8743]

2017 10 20 13:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt