penktadienis, balandžio 16 d.
Žvaigždės „Grammy“ apdovanojimuose stebino netikėtais įvaizdžiais: įvertinkite
Alfa.lt

Praėjus beveik metams po to, kai COVID-19 sustabdė muzikinius turus ir privertė uždaryti koncertų sales, muzikos pasaulis sekmadienį per „Grammy“ apdovanojimų ceremoniją pagerbė ryškiausias muzikos žvaigždes.

Ryškūs buvo ne tik pasirodymai, bet ir raudono kilimo akimirkos. Garsenybės pademonstravo šventinę aprangą ir stebino originaliu įvaizdžiu.

Pristatome keletą ryškiausių ir įsimintiniausių žvaigždžių įvaizdžio pasirinkimų ir kviečiame balsuoti už labiausiai patikusį.

Phoebe Bridgers

Dainininkė pasirinko išskirtinį „skeleto“ įvaizdį. 

„Aš dažnai nešioju skeleto kostiumą, viena iš priežasčių yra ta, kad pamačiau Thomą Browne'ą kažkada taip apsivilkusį ir pagalvojau, kad atrodo kietai“, – pasakojo P. Bridgers.

Dua Lipa

Dainininkė Dua Lipa „Grammy“ apdovanojimuose pasirodė su itin atvira suknele. Kaip skelbiama, tai yra naujas „Versace“ darbas. 

Harry Stylesas

Atlikėjas H. Stylesas niekada nebijojo išsiskirti ir rengtis ryškiai. Ne išimtis – ir „Grammy“ apdovanojimai. Dainininkas prie šviesiai žalio languoto švarko puikiai priderino rožinį pūkuotą šaliką.

Taylor Swift

„Grammy“ apdovanojimuose apie atėjusį pavasarį visiems priminė dainininkė Taylor Swift, kuri pasipuošė trumpa suknele iš gėlių žiedų.

Jhene Aiko

Atlikėja J. Aiko pasirinko bene įsimintiniausią įvaizdį „Grammy“ apdovanojimams. Dainininkė vilkėjo rausvos spalvos suknelę, kuri iškart patraukė svečių dėmesį.

Billie Eilish

Dainininkė B. Eilish apdovanojimams pasirinko raštuotą kostiumą, prie kurio priderino ir tokios pačios spalvos apsauginę kaukę.

Noah Cyrus

Dainininkė N. Cyrus ant raudono kilimo pozavo apsivilkusi baltą ilgą suknelę. Kaip skelbiama, tai yra dizainerės Schiaparelli suknelė, kuri visiems apdovanojimų svečiams paliko įspūdį.

Doja Cat

Atlikėja ant raudono kilimo spindėjo vilkėdama atvirą suknelę, kurios sijonas – iš žalių plunksnų.

2021 03 16 09:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt