pirmadienis, gegužės 10 d.
Žvaigždžių stilistė R. Morozovienė susilaukė trečios atžalos
Alfa.lt

Vilnietės plaukų stilistės Rūtos Morozovienės šeimoje didelė šventė: gimė dukrelė. Tai – trečiasis R. Morozovienės ir jos sutuoktinio Andrejaus, kurie prieš trejus metus bažnyčioje atnaujino savo santuokos įžadus, vaikelis.

Mažoji pasaulį išvydo visai netrukus po 41-ojo stilistės gimtadienio. „Abi būsime gimę po Avino ženklu. Gerai, kad vaikelis gimė ne tą pačią dieną kaip aš; vaikas turi turėti savo atskirą šventę“, – šypsojosi po gimdymo gerai besijaučianti stilistė.

Rūta mano, kad apie jos amžiaus moteris šiais laikais jau nesakoma: vėlyva motinystė. „Juk šiandien penkiasdešimtmetės susilaukia net pirmagimių. Medicina kuria stebuklus“, – teigia R. Morozovienė, norinti paraginti brandesnes moteris nebijoti nėštumo. Kita vertus, plaukų meistrė neslepia, kad būtent trečiojo nėštumo metu ji priaugo daugiau svorio nei besilaukdama pirmųjų dviejų vaikų, dažniau jusdavo nuovargį. Paprastai saldumynų nemėgstanti moteris pastarojo nėštumo metu, kaip juokauja pati, maitindavosi vien tik tortais, pyragaičiais ir ledais.

Žinoma moteris pati stebisi, iš kur ji turėjusi tiek daug energijos: besilaukdama dukrelės R. Morozovienė sugebėjo Vilniuje atidaryti jau antrąjį savo grožio saloną. „Vienu metu – du naujagimiai“, – apie dukrelę ir naują saloną, įsikūrusį viešbučio kaimynystėje, linksmai kalba plaukų meistrė. Nėštumo metu versliai moteriai teko rūpintis ir personalo paieška, ir interjero kūrimu.

Rūta neslepia, kad praėjusiais metais jos šeimoje buvo skaudi netektis: mirė mama. „Neretai taip būna: išeina vienas mylimas žmogus, ateina – kitas“, – sakė R. Morozovienė su vyru Andrejumi dar auginanti aštuoniolikmetį sūnų Gantą ir aštuonmetę dukrą Andrėją. Pasak moters, pirmųjų vaikų vardai – nestandartiniai, tad šiandien jiedu su vyru suka galvas, kaip pavadinti trečiąjį vaikelį: „Renkamės iš itin senų, retų lietuviškų vardų arba itin modernių arsenalo.“

Plaukų meistrė R. Morozovienė išgarsėjo viename sostinės prekybos centrų inicijavusi renginį, kurio metu merginų plaukai buvo supinti į rekordinio ilgio kasą – ji siekė net 127 metrus. Stilistės klientų sąraše tokios pavardės, kaip olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, laidų vedėjos Laura Imbrasienė ir Redita Dominaitytė, atlikėja Rasa Kaušiūtė, fotomeninkė Rūta Andre ir kt. Stilistė su jos vadovaujamo salono meistrų komanda yra ne vienus metus kūrusi įvaizdį „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos konkurso dalyviams.

2021 04 12 11:19
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt